Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

32 minutes ago, agatenka said:

Dopiero dzisiaj znalazlam chwile zeby sie tym zajac. Przesłałam im formularz i po chwili miałam nowe bilety na 20 (dzien później) na emailu. Takze poszlo bez problemu  , obiecywali jeszcze 30% na kolejna podroz ale jakos tego kuponu znalezc nie moge ;) 

To byl bilet powrotny - przylecialam do PL w czwartek. Wylot bez problemu juz zmieniony na dzień później

Bilet kupowałam normalnie na stronie, Tak wyglądał nasz samolot po "boarding completed" , wiec raczej o miejsce sie nie martwie bo samoloty latają puste.

 195BEF00-9B03-4C31-9AF1-D198F8289FFC.thumb.jpg.1c243113957baba2a9c1f5f2b2cf477b.jpg

 

Niezle. Moj samolot byl troche bardziej wypelniony, ale tak co drugie miejsce bylo wolne.

Mam duuuuza nadzieje, ze lot powrotny bedzie taki jak ten twoj. Bede sie mogla rozlozyc z kotem. :D

No i lotu nie odwolali, wiec zgodnie z planem jutro moge leciec. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 hour ago, agatenka said:

Dopiero dzisiaj znalazlam chwile zeby sie tym zajac. Przesłałam im formularz i po chwili miałam nowe bilety na 20 (dzien później) na emailu. Takze poszlo bez problemu  , obiecywali jeszcze 30% na kolejna podroz ale jakos tego kuponu znalezc nie moge ;) 

 

https://apps.lot.com/form/promocode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, agatenka said:

O widzisz! dziekuje bardzo!!!

 

Nie wiem ile biletów kupiłaś ale pamiętaj że dostajesz 30% zniżki od każdego biletu, nie zakupu. Mój mąż miał trochę przepychanek z LOTem z tego powodu ale okazało się to że to była pomyłka, przeprosili :) i dali nam 3 x zniżkę na 30% (kupiliśmy 3 bilety: dla mnie, męża, i syna.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, ilon said:

Agatka, wlasnie mialam pisac jak lot sie udal i jak wszystko ale juz widze. A jak ogolnie procedura na lotnisku i kwarantanna teraz? Moja mama jak jej powiedzialam, ze Ty teraz lecialas do Polski to sie mnie zapytala z jakiej paki ja nie przylecialam XD 

Pozwolę sobie odpowiedzieć.  Kwarantanny nie ma, procedury na lotniskach w miare normalne. Tyle ze sprawdzaja temperatury przed wejsciem na samolot.  

Teraz jest najlepszy czas na latanie bo bilety sa tanie.  :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Roelka v.2 said:

Teraz jest najlepszy czas na latanie bo bilety sa tanie.  :p 

Jestem tego samego zdania.

 

@ilon poza tym ze mala sie darla

pol lotu to wszystko bylo Ok ;) 

 

@Jackie Dziekuje! Wypelnilam na kazdy bilet, ale jeszcze nic nie dostalam. Wiesz moze przez ile sa wazne te kupony?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, pelasia said:

A tak z innej beczki, zakupujecie jakieś ubezpieczenie na pobyt w PL? Pewnie gdyby się coś złapało to nieciekawie wylądować w szpitalu i to polskim :blink:. Pytam z ciekawości, bo mnie jakoś tak coś do PL ostatnio ciągnie i siedzę i myślę...

Yup. W koncu wycieczka zagraniczna jak kazda inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...