Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

30 minutes ago, Roelka v.2 said:

Wszystko poszlo dobrze i wyladowalam w Wawie. :D Samolot tak w polowie pelny wiec wygodnie sie lecialo.

Pierwszy raz lecialam LOTem i przyznaje, ze chyba bylo lepiej niz Lufthansa. :P Zobaczymy czy beda trzymac poziom na locie powrotnym. 

A jakim połączeniem leciałaś , jeżli można spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 9/23/2020 at 4:10 PM, Roelka v.2 said:

Wszystko poszlo dobrze i wyladowalam w Wawie. :D Samolot tak w polowie pelny wiec wygodnie sie lecialo.

Pierwszy raz lecialam LOTem i przyznaje, ze chyba bylo lepiej niz Lufthansa. :P Zobaczymy czy beda trzymac poziom na locie powrotnym. 

U nas to samo. 187 miejsc wolnych w samym economy.  Mozna bylo doslownie sie ganiac. Szkoda ze zawsze tak nie jest ;) 

Dzisiaj kilka godzin po wylądowaniu dostalismy email ze powrotny zostal anulowany. Jutro sie tym zajmę bo padam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, agatenka said:

U nas to samo. 187 miejsc wolnych w samym economy.  Mozna bylo doslownie sie ganiac. Szkoda ze zawsze tak nie jest ;) 

Dzisiaj kilka godzin po wylądowaniu dostalismy email ze powrotny zostal anulowany. Jutro sie tym zajmę bo padam. 

Uuu! Którego mialas leciec? Kurczę teraz sie boje ze moj tez anuluja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, andyopole said:

Coś mi się widzi że oni sprzedają bilety na wszystko co się da aby uzyskać nieoprocentowany kredyt obrotowy.

Wszystkie linie tak teraz robią. Co lata to można mniej więcej zobaczyć patrząc 2 tygodnie w przód...

Zwroty już dają, ale po tygodniach, miesiącach, co w 2020 roku jest kolejną ściemą z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/26/2020 at 11:21 AM, Roelka v.2 said:

Rzeczywiscie dziwne. Myslalam ze moze Ci odwolali na kilka dni przed tak jak mnie przedtem. Podali ci inne mozliwe daty? 

Dopiero dzisiaj znalazlam chwile zeby sie tym zajac. Przesłałam im formularz i po chwili miałam nowe bilety na 20 (dzien później) na emailu. Takze poszlo bez problemu  , obiecywali jeszcze 30% na kolejna podroz ale jakos tego kuponu znalezc nie moge ;) 

On 9/27/2020 at 4:26 AM, PiciuK said:

Piszesz o liniach LOT? Standardowa procedura. Teraz - jeśli będzie miejsce w tzw czarterze, to Cię łaskawie zabiorą w cenie, którą zapłaciłaś, albo zapłacisz za czarter... ;-) Trzeba trzymać rękę na pulsie i zaglądać do rezerwacji -  o zwrot kasy za bilet można pisać spokojnie. Będzie już biegł czas, bo LOT nie jest za chętny do zwrotów. Już pisałem o tym - Lufthansa lepiej informuje o swoich lotach do/z US. Z Berlina raczej pewniak, a i do Berlina można się z nimi dostać z polskich lotnisk. Przykro mi to pisać, ale LOT optymalizuje zyski, czyli leci w kulki z klientami w ostatnich czasach...

To byl bilet powrotny - przylecialam do PL w czwartek. Wylot bez problemu juz zmieniony na dzień później

Bilet kupowałam normalnie na stronie, Tak wyglądał nasz samolot po "boarding completed" , wiec raczej o miejsce sie nie martwie bo samoloty latają puste.

 195BEF00-9B03-4C31-9AF1-D198F8289FFC.thumb.jpg.1c243113957baba2a9c1f5f2b2cf477b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...