Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, jullav said:

Hehe Morrison jest moim lawyerem emoji15.png na razie jest spoko, przynajmniej jest komunikacja i można zadać jakiekolwiek pytanie i dają Ci radę prawnika. U Kucka jeśli jesteś w pozwie to chyba niestety komunikacja ograniczona. Ale w obu przypadkach indywidualna sprawa wyglada inaczej niż w przypadku pozwu grupowego.

Ja go tylko oceniam na podstawie jego wypowiedzi i interakcji na forach jako czlowieka, raczej niz prawnika. Ma cos w sobie co sprawia, ze raczej bym mu nie zaufal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jackie napisał:

IMO najlepiej szukać prawnika imigracyjnego który specjalizuje się w waiverach.

Bez reklam oczywiście - ale napisałem przed chwilą formularz do kancelarii Szmurło - słyszałem, że mają pozytywne opinie w sprawie I-601. Ciekaw jestem co w mojej sprawie da się zrobić - zobaczymy.

Ale tak jak pisałem - najlepszym sposobem wg mnie jest branie nadal udział w loterii przez moją żonę - jak jej się uda to za jakiś czas może mnie ściągnąć na F2A - oczywiście po moim "oczyszczeniu" i pewnie zapłaceniu sumy równowartości mojego domu - ale moim zdaniem dla marzeń WARTO! :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, illusion said:

Z moich obliczeń wynika, że na 16 lipca Warszawa przeprocesowała 209 case'ów z puli 383. Czyli imho jak dobiją do około numeru 20000 albo 300 case'a to będzie sukces.

A czy Twoje obliczenia uwzgledniaja fakt, ze Warszawa w kategorii DV procesuje glownie obywateli Bialorusi (2143 wylosowanych)? BTW, 383 to liczba wylosowanych wraz z rodzinami. Case'ow z Polski jest odpowiednio mniej.

Sporo poprawek do Twojego modelu trzeba jeszcze wprowadzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Twoje obliczenia uwzgledniaja fakt, ze Warszawa w kategorii DV procesuje glownie obywateli Bialorusi (2143 wylosowanych)? BTW, 383 to liczba wylosowanych wraz z rodzinami. Case'ow z Polski jest odpowiednio mniej.
Sporo poprawek do Twojego modelu trzeba jeszcze wprowadzic...

Dodatkowo obcokrajowcow mieszkających w Polsce oraz obywateli Rosji, które przenieśli swoje kejsy do Warszawy (na podstawie przeprowadzki do Białorusi lub innym sposobem), takich kejsow jest średnio Ok 5 lub więcej miesięcznie.
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...