Skocz do zawartości

N400 - Aplikacja 2021


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Xarthisius napisał:

To ja melduje, ze od 3h jestem USC!

Gratulacje! Fotka przed flaga jest?

13 minut temu, mcpear napisał:

biometrics dane z procesu GC wystarczą im przy n400 i że nie mam się spodziewać wezwania na BIO, ale kasy nie oddadzą i mam nie narzekać

Tak jak u mnie. A byloby na dobra flaszke czegos zacnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

To w sumie milo z ich strony, bo bio jest w teorii wazne 3 lata.

W przypadku instytucji państwowych różnią bywa z tą teorią. Miałem bio tylko przy pierwszej GC, przy AOS już nie czyli moje bio były stare niemal 13 lat! W miedzyczasie zmienila mi sie rzeźba (odciskow). Pokazalem Pani na interview, tylko machnęła ręką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja już po egzaminie. Jestem godna bycia obywatelką, ale nie powiem, pani mnie na wejściu zestresowała okrutnie. 
Pierwsze pytanie - czy mąż ma też dzisiaj egzamin. Odpowiadam: nie, miał kilka miesięcy temu i już jest nawet po przysiędze. A pani na to: to poproszę jego certyfikat naturalizacji.

Jedyny, absolutnie jedyny papier, którego nie miałam ze sobą.

Pani była wyraźnie skonfundowana jak ja się na tym egzaminie znalazłam, ale jakoś wspólnymi siłami doszłyśmy, że jednak obędzie się bez męża certyfikatu i że nje jestem tu przez pomyłkę. 

Tam czy siak, czekam na przysięgę :) 

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andyopole napisał:

Co ma piernik do wiatraka?

Czy wedlug prawa Illinois musisz miec takze zgode meza na samodzielne podrozowanie ?

:D

No właśnie wracamy samochodem i rozmawiamy w tym temacie. Może pani myślała, że ja z tytułu żony obywatela na ten egzamin przylazłam, ale generalnie była mocno nierozgarnięta. Poza tym egzamin był w St. Louis, a to już nie Illinois tylko Missouri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, andyopole said:

Co ma piernik do wiatraka?

Tak jak wczesniej pisalem: na kazda rozmowe z USCIS, w dowolnej sprawie, trzeba isc overprepared. W wyzej wymienionej przypadku to moja wina. Zamiast dac caly 3" klaser ze wszystkimi dokumentami z calej podrozy imigracyjnej, przygotowalem osobny 0.5" z rzeczami, ktore uznalem za must have. Mea culpa. W tym 3" ksero mojego certyfikatu naturalizacji jest juz w drugiej koszulce...

No, ale ludzka Pani IO byla. Znalazla sobie info w komputerze. A mogla dac RFE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...