Skocz do zawartości

N400 - Aplikacja 2021


Rekomendowane odpowiedzi

27 minutes ago, bartek_p2 said:

Znajomy który niedawno miał egzamin został zapytany o posiadanie ze sobą rozliczeń podatkowych z ostatnich 5 lat, nie miał ich ze sobą i mimo ze zaliczyl test ma dosłać swoje rozliczenia aby kontynuować proces. 
Czy to konieczne aby mieć ze sobą te rozliczenia ? W zaproszeniu na interview nic o tym nie ma

Ja mialem. Jak ze wszystkim odnosnie imigracji, lepiej byc overprepared. Najwyzej nie pokazesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej - IMO - problem odpowiedzi na pytanie w N-400 czy sie rozliczalo z IRS (chyba ze go juz tam nie ma ale mysle ze jest) - jakby ktos odpowiedzial niezgodnie z prawda to pozniej gdzie to kiedys wyjdzie i odbior obywatelstwa i wypad z kraju w ktorym sobie ktos ulozyl zycie przez iles tam lat moze byc dosc bolesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, mcpear said:

A poprosili cie aby pokazac? Ja trzymam je w Apple Cloud - w sumie mogę elektronicznie je pokazac z IPhone'a w kazdej chwili

Nope, ale to ze w 99% przypadkow nie pytaja nie znaczy, ze nie mozesz byc w tym 1%. Po co ryzykowac RFE, bo akurat IO sobie cos ubzdura?

Anegdotycznie: nie pamietalem swojego SSN (a IO zapytal), to dostalem pytanie pomocnicze czy w klaserze ktorym ze soba przynioslem mam karte SSN. Mialem, znalazlem, pokazalem. Poszlismy dalej.

Jedyna roznica w przygotowaniu sie na interview miedzy AOS, a N-400 to taka ze na to pierwsze mialem klaser 3", a na drugie juz tylko 1". ;-)

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Xarthisius napisał:

nie pamietalem swojego SSN (a IO zapytal)

Do dzis nie znam na pamiec, Mam zaszyfrowany w telefonie.

17 minut temu, Xarthisius napisał:

czy w klaserze ktorym ze soba przynioslem mam karte SSN.

Nie mialem. 

 

Przynioslem tylko Paszport i GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, andyopole said:

Przynioslem tylko Paszport i GC.

Good for you :) To, ze dzis ani ja, ani Ty nie zlamalismy nogi tez uwazam za sukces.

Again, kazdy zrobi jak uwaza. Wejscie na strone IRS, sciagniecie zeznan i wydrukowanie zajmuje jakies 5m. Wiecej energii spedzilismy na tej dyskusji, niz schodzi na przygotowanie sie na kazda ewentualnosc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo TY! To już w 2023 możesz uczestniczyć jak będziecie w IL coś tam wybierać w listopadzie - a zawsze coś się wybiera: school board, czy jakieś uzupełniające do city council czy cokolwiek. Nie mówiąc że możesz się zarejestrować do prawyborów.

A u mnie na razie odpisali, że biometrics dane z procesu GC wystarczą im przy n400 i że nie mam się spodziewać wezwania na BIO, ale kasy nie oddadzą i mam nie narzekać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...