Skocz do zawartości

Ucieczka z Polandii


domsza

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, margherita_s napisał:

Tak, Twój wpis jest czytelny i przejrzysty - wyzywasz forumowiczki od gospodyń wiejskich, co to nie mają pojęcia o życiu w Stanach, bo zamiast oglądać vlogi, to tam mieszkają, więc co one mogą wiedzieć o życiu w tym kraju!

Wiesz, jak więcej niż jedna osoba mówi Ci, że Twój genialny plan na przeprowadzkę i życie w USA jest słaby, a wszystkie te osoby w USA aktualnie mieszkają, to coś w tym jest. Nakłanianie kogoś, żeby podążał za swoimi marzeniami - mrzonkami bez konkretnego planu robi temu komuś więcej złego, niż dobrego.

No a teraz wracam do swojego męża Amerykanina, z którym się chajtnelam i wiodę obecnie beztroskie życie wiejskiej gospodyni.

Uderz w stół? Poczułaś się wywołana do tablicy? Opisałam cię, aż zbyt dobrze przez przypadek? Twoją zawiść? Czarnowidztwo?

Adresatem mojej wypowiedzi jest @domsza. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minutes ago, Roelka v.2 said:

Mam nadzieje ze down voting moich wszystkich komentarzy dalo ci duzo satysfakcji. :)

Był tu już taki jeden kilka miesięcy temu co down voted chyba ze 20 moich komentarzy, został usunięty z forum.

Więc @Halynalepiej się ogarnij i przestań siać ferment na forum, chyba że masz coś merytorycznego do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Halyna said:

Czy mój wpis nie jest czytelny i przejrzysty? 
.
 

A przeczytalas pierwszy post w tym watku ? Pytal sie czy ma szanse dostac jakas wize. Odpowiedz brzmi nie, pozniej sie zaczely dywagacje na bzdurne tematy bo jak zwykle wie lepiej i koniec. 

WIekszosc ludzi tu (mnie rowniez) kompletnie za przeproszeniem wali czy ktos tu przyjedzie i mu sie uda, czy nie - ale jezeli ktos nie chce sluchac odpowiedzi na pytania ktore sam zadal, to generalnie zawraca ludziom gitare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kzielu zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...