Skocz do zawartości

Czy możliwe są loty do USA po szczepieniu?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Robal said:

Witam, mam pytanie związane z tym tematem . Jak w przypadku kiedy jestem rezydentem USA ? Tzn lece z USA do Polski w lipcu i wracam po kilku tygodniach. Czy jako rezydent USA, w dodatku zaszczepiony zostanę wpuszczony z powrotem ? 

The Proclamations (w tym 10143 czyli Schengen Ban) do not apply to:

  • U.S. citizens;
  • lawful permanent residents;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mcpear napisał:

Tak. na 3 dni przed wylotem do USA będziesz musiał zrobić test.

W Polsce testu robić nie musisz - karta szczepień starcza (o ile minęło 14 dni od zaszczepienia)

Nie rozumiem za bardzo tego posta, według mnie brzmi sprzecznie. W pierwszym zdaniu piszesz że będę musiał zrobić test przed wylotem do USA , w drugim zdaniu piszesz że w Polsce nie muszę robić testu. Czy mógłbyś to wyjaśnić ? Chyba że chodziło ci o test przed wylotem do Polski. Dziękuję za szybką odpowiedź ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Robal said:

Nie rozumiem za bardzo tego posta, według mnie brzmi sprzecznie. W pierwszym zdaniu piszesz że będę musiał zrobić test przed wylotem do USA , w drugim zdaniu piszesz że w Polsce nie muszę robić testu. Czy mógłbyś to wyjaśnić ? Chyba że chodziło ci o test przed wylotem do Polski. Dziękuję za szybką odpowiedź ! 

Droga USA -> Polska: (zdanie drugie oryginalnej wypowiedzi) Po przylocie do Polski testu robić nie musisz - karta szczepień starcza

Droga Polska -> USA: (Zdanie pierwsze oryginalnej wypowiedzi) Na 3 dni przyd wylotem do USA będziesz musiał zrobić test.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mcpear napisał:

Droga USA -> Polska: (zdanie drugie oryginalnej wypowiedzi) Po przylocie do Polski testu robić nie musisz - karta szczepień starcza

Droga Polska -> USA: (Zdanie pierwsze oryginalnej wypowiedzi) Na 3 dni przyd wylotem do USA będziesz musiał zrobić test.

:)

Ah chodziło ci o test po przylocie do Polski , przez tą kolejność trochę myląco to zabrzmiało ale ok . Dzięki za wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
38 minutes ago, aureo said:

I nadal czekamy.:( Nic nie slychać by zniesiono ban na Shengen? Czy jest szansa na podróze w sierpniu? Jakieś przecieki czy przeczucia? Czy można się jeszcze łudzić??

Ja gdzieś czytałam, że ewentualnie po Labor Day (6 września). Ale pewne będzie dopiero jak ogłoszą oficjalnie, a na razie słyszymy tylko ogólne "przyglądamy się" " tak szybko jak to będzie możliwe" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...