Skocz do zawartości

Czy możliwe są loty do USA po szczepieniu?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

6 hours ago, KrysiaK said:

Na Arubie poza plazami i dobrymi warunkami do surfowania nic nie ma. Poza tym  Aruba nalezy do deozszych wysp na Karaibach.

Z ciekawości... co jeszcze na wakacjach potrzeba?  

W porównaniu do innych wysp Karaibskich wypada moim zdaniem świetnie.   Jest ładnie, bezpiecznie , piekne plaze, super miejsca do nurkowania, smaczne jedzenie...  mój mały karmiąc flamingi na Renaissance Island byl wniebowzięty.  Takze kto co lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 7.07.2021 o 04:40, aureo napisał:

I nadal czekamy.:( Nic nie slychać by zniesiono ban na Shengen? Czy jest szansa na podróze w sierpniu? Jakieś przecieki czy przeczucia? Czy można się jeszcze łudzić??

jeżeli jesteś przynajmniej rezydentem USA ban na schengen cie nie obowiązuje. Byłem niedawno w Polsce  i wpuścili mnie zpowrotem do USA. Musisz tylko wykonać test przed wylotem w jedną i w drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Robal said:

jeżeli jesteś przynajmniej rezydentem USA ban na schengen cie nie obowiązuje. Byłem niedawno w Polsce  i wpuścili mnie zpowrotem do USA. Musisz tylko wykonać test przed wylotem w jedną i w drugą stronę

Tylko dodam, ze lecac do PL nie trzeba robic testu jesli ma sie szczepionke. Przynajmniej na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Robal said:

Jak leciałem w połowie lipca to trzeba było. Być może teraz się to zmieniło

Hm. Czy ktos kto lecial ostatnio moze sie wypowiedziec? Na roznych stronach widze tylko info ze szczepionki zwalniaja z kwarantanny. Nigdzie nie widze info na temat testow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Roelka v.2 said:

Hm. Czy ktos kto lecial ostatnio moze sie wypowiedziec? Na roznych stronach widze tylko info ze szczepionki zwalniaja z kwarantanny. Nigdzie nie widze info na temat testow. 

Obecnie jak lecisz do Polski to testu nie trzeba o ile masz szczepionkę. Jak lecisz z powrotem do USA to niezależnie jak wygląda zaszczepienie to potrzebujesz testu.

W połowie lipca jak leciałeś BEZPOŚREDNIM samolotem USA -> Polska to też testu nie było trzeba o ile miałeś szczepionkę (moja rodzina, znajomi lecieli - na 100% na BEZPOŚREDNIE loty testów nie trzeba było). Jak leciałeść z międzylądowaniem to możliwe było, że kraj przesiadkowy wymagał testów (np UK)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...