Skocz do zawartości

Czy warto wyjechać do USA (edycja 2024)


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, cavscout said:

To co czytam czasami jak w Polsce są wysyłane w Polsce do prokuratory zawiadomienia o obrazie uczuć religijnych bo jakiś muzykant porwal Biblie albo zrobil cos anty Chrześcijańskiego na scenie to mi się smiac chce. Czy podoba mi się to, nie. Ale będę bronił prawa do takiego zachowania. 

W PL juz dawno by bylego prezydenta do paki wsadzili za to handlowanie biblia (swoja droga to ciekawe zjawisko socjologiczne ze ktos to kupi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Dublin said:

Poprawność poprawnością, lecz głupota ma swoje granice: https://planetagracza.pl/netflix-pozwany-krolowa-kleopatra-kolor-skory-egipt-pozew/ to w kwestii fałszowania rzeczywistości, czekam aż ktoś zabierze się w końcu za głupoty rodem z LGBT i różne wypaczenia w podobnym kierunku z podobnego środowiska... jak milion płci na fb czy inne bzdety... ;)

Najprostrzym rozwiązaniem to jest Nie oglądanie tego typu dziel sztuki. Jak mało ludzi obejrzy to będzie stracona kasa i strata dla twórcy. Ale czy maja prawa taki szmatławiec wypuścić. Oczywiście, ale ja nie musze tego oglądać. A co do tych cudaków na FB, to ja nawet nie zwracam uwagi na to. Znam paru homoseksualnych ludzi i oni tez nie są zachwyceni tym co się dzieje, bo teraz to jest juz karykatura tego ruchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OP'ie, za małą masz świadomość o tym co się dzieje obecnie w USA - żyjesz jakimiś archaicznymi przekonaniami 'american dreams', które były aktualne może 20-30 lat temu. Planujecie z rodziną wyjechać do US, a widać, że kompletnie nie masz pojęcia co się tam obecnie dzieje. Wejdź w internet, poczytaj rzetelne źródła, problemy z bezrobociem, mieszkaniami i narkotykami. 

US to obecnie chlew gorszy od Polski i taka jest prawda. Strasznie ciężko zacząć od zera z bagażem. Zostawaj w Polsce i nie narzekaj. 

20-30 lat temu bym Ci powiedział byś pakował walizki i leciał nawet jutro, teraz nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie chciałbym wylecieć do USA najlepiej na jak najdłużej ale nie mam pojęcia jaką wizę ogarnąć, nie wyjeżdzałbym do pracy tylko luźno sobie żyć, pieniądze nie grają roli, da się jakoś ogarnąć na stałe wizę przez inwestycje,  trzeba włozyc 900 tys. USD czy da się mniej orientuje się ktoś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, hermesww said:

Panowie i Panie chciałbym wylecieć do USA najlepiej na jak najdłużej ale nie mam pojęcia jaką wizę ogarnąć, nie wyjeżdzałbym do pracy tylko luźno sobie żyć, pieniądze nie grają roli, da się jakoś ogarnąć na stałe wizę przez inwestycje,  trzeba włozyc 900 tys. USD czy da się mniej orientuje się ktoś ? 

Wszystkie odpowiedzi odnośnie wiz

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...