Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.03.2017 o 20:22, szaman napisał:

hej hej hej sorki nie bylem ostatnio tutj juz sprawdzam uno sekundo.... a wiec pozostalo nam... 47 dni liczac od jutra jupi!!! 

Ale ten czas leci:) 

ps. Na forum wieszczą ze to ostatnie losowanie było a co za tym idzie twoje kultowe odliczanie może być historyczne XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy jeżeli nie ma możliwości uzyskać zaświadczenia o niekaralności to konsulat może odpuścić, czy zablokują wydanie Green Card na zawsze?

Sprawa dotyczy niestety Chin, z którego dostanie takiego zaświadczenia graniczy z cudem, nawet ponownie wracając do Chin nie ma pewności, że ktokolwiek takie zaświadczenie wyda, bo mogą mieć to po prostu gdzieś.

Jak konsulat zapatruje się na takie sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 16:59, AJ Doe napisał:

Niestety jestem osobą konsekwentną i uważam, że jak się powiedziało "A", to trzeba będzie powiedzieć i "B". Stąd moje pierwsze pytanie: czy zdarzył się na tym forum ktoś, kto wygrał wizę i pojechał do Stanów bez chodliwego zawodu/wykształcenia oraz bez posiadania rodziny czy znajomych tamże ? Może był już podobny temat, albo ktoś chciałby podzielić się doświadczeniami.

Niby znajomych mają moi rodzice ale traktuje ich jako bonus. Niby pomogli mojemu ojcu dwukrotnie , ale czasy i ludzie się zmieniają.

Wykształcenie na pewno nie mam chodliwe bo górników i project menadżerów to maja  tam na pęczki.

Moja rada czytaj to forum , mnie to bardzo wiele dało i mam pewne koncepcje i plany w razie W.

Podoba mnie się Twoje konsekwentne podejście moje jest identyczne, choć od listopada sytuacja zmieniła się o 180 stopni i trudno mnie będzie wyjechać do USA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, error napisał:

Czy jeżeli nie ma możliwości uzyskać zaświadczenia o niekaralności to konsulat może odpuścić, czy zablokują wydanie Green Card na zawsze?

Sprawa dotyczy niestety Chin, z którego dostanie takiego zaświadczenia graniczy z cudem, nawet ponownie wracając do Chin nie ma pewności, że ktokolwiek takie zaświadczenie wyda, bo mogą mieć to po prostu gdzieś.

Jak konsulat zapatruje się na takie sprawy?

https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/immigrant-process/interview/prepare.html

wstrzymują się z wydaniem wizy a koniec wydawania wiz z loterii to 30 wrzesnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym była project managerem, to bym się pewnie nie wahała ;) Jak lep łapię informacje, kto i jakie w moim środowisku ma kontakty w Stanach. Bawi mnie to, ale magicznego myślenia się nie wyzbędę, to silniejsze ode mnie. Całkiem sporo jest tych ludzi i zastawiam się, gdzie była moja rodzina, kiedy ich znajomi wyjeżdżali. Jak to nie raz już na tym forum wspomniano: czas od wzięcia udziału w loterii do ewentualnego wylosowania, a w konsekwencji wyjazdu jest całkiem długi. I wiele u nas może się zmienić. Dla mnie ważne jest to, że sam fakt zgłoszenia się, świadczy o tym, iż chcemy zmienić coś we własnym życiu. Zrobić coś dla siebie i tego trzeba się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AJ Doe napisał:

Gdybym była project managerem, to bym się pewnie nie wahała ;) Jak lep łapię informacje, kto i jakie w moim środowisku ma kontakty w Stanach. Bawi mnie to, ale magicznego myślenia się nie wyzbędę, to silniejsze ode mnie. Całkiem sporo jest tych ludzi i zastawiam się, gdzie była moja rodzina, kiedy ich znajomi wyjeżdżali. Jak to nie raz już na tym forum wspomniano: czas od wzięcia udziału w loterii do ewentualnego wylosowania, a w konsekwencji wyjazdu jest całkiem długi. I wiele u nas może się zmienić. Dla mnie ważne jest to, że sam fakt zgłoszenia się, świadczy o tym, iż chcemy zmienić coś we własnym życiu. Zrobić coś dla siebie i tego trzeba się trzymać.

 Ostatnie zdanie w twoim poście łączy nas wszystkich. Myśle tu o ludziach ktorzy są znudzeni PL a marzą o innym świeciem moze czasami zbyt wyimaginowanym w naszej wyobraźni po przezte obrazki z filmow made in USA kiedy w PL nie bylo nawet supermarketu juz nie wspomne o McDonalds ktory byl symbolem Amearyki. Jednak kazdy z nas kto chce wyjechac do USA pragnie przygody odskoczni od monotonii codziennego zycia w PL.

#Szaman oby bylo nam dane zjesc dobre tluste zarcie gdzies na jakims czynnym jeszcze kawalku legendarnej route 66:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...