Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Corka ma przyjaciolke ktora teraz jest long-hauler. 30 lat. Covid tak oslabil jej pluca ze nie moze juz biegac. A ona biegala na znanej Division I druzynie i miala realistyczne szanse na Olympiade :( 

A te mlode kobiety to znajome rodziny. Blizniaczki. Teraz jest juz tylko jedna ...
https://www.npr.org/2021/03/14/972826276/a-story-of-youth-hope-and-loss-and-the-mystery-of-covid-19

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/21/2021 at 10:51 AM, barnclose said:

To ja sie moge pochwalic, ze w czerwcu wybieramy sie na wycieczke. W planie jest zobaczyc najwiecej jak sie da: Las Vegas, Dolina Smierci, Zapora Hoovera, Valley of Fire, Zion, Bryce Canyon, Arches and Canyonland, a na koncu Monument Valley, Horshoe Bend Glen i Grand Canyon. Mam na to 13 dni zaplanowane. Troche sie obawiam wszystkiego, bo wybieramy sie z 2 dzieci (7 i 1 lat). Moze jakies porady od bardziej doswiadczonych forumowiczow oraz od ludzie blizej mieszkajacych osob? Jakies fajne hotele lub motele przy trasie??

Hampton Inn Kayenta Highway 60 Kayenta, AZ 86033 - hotel prowadzony przez indian Navajo.

Montezuma Castle National Monument Camp Verde Arizona

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowalem wszystkie hotele na weekendzie. Co noc w innym miejscu i na koniec dwa dni odpoczynku w resorto-kasynie w Vegas :)

Nie bylo probelmow z dostepnoscia, a i ceny w miare umiarkowane. Wiekszosc hoteli i moteli w przedziale $75-150 za noc, jedynie hotele w Moab, Monument Valley i okolicach Wielkiego Kanionu drozsze w okolicach $300/noc. Wydaje mi sie, ze wlasnie w tym roku powinno byc tam luzniej niz zwykle ze wzgledu na travel ban ludzi z poza USA. Niby luzuje obostrzenia odnosnie podrozowania, ale wciaz wiele ludzi ma obawy.

Dziekuje za cenne wskazowki. Zmodyfikowalem nieco plan naszej wycieczki :) 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie Antelope Canyon. Sprawdzaj cały czas pogodę. My mieliśmy go w planu (koniec maja), ale deszcze 1 dzień przed pokrzyżował nam plany. Staliśmy na parkingu przed wejściem chyba (kilka godzin) z nadzieja, że otworzą. Kiedy się to stało chyba miliard osób pobiegło do kasy - my już niemieliśmy czasu ani szans/chęci się tam dostać. 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, barnclose said:

Wydaje mi sie, ze wlasnie w tym roku powinno byc tam luzniej niz zwykle ze wzgledu na travel ban ludzi z poza USA.

A to fakt... czesto tam jest wiecej Europejczykow niz Amerykanow; tak bylo w Monument Valley kiedy tam bylismy jakies 500 lat temu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...