Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

andyopole

Recommended Posts

52 minutes ago, ilon said:

Dzien dobry kochani, jakie plany na MDW? 

Lezenie w domu + rehabilitacja po operacji kolana. :P Od paru tygodni nie jestem w stanie zajac sie ogrodem, wiec w weekend zagonie meza do roboty. Chwasty same sie nie wyplenia. :p

• Like 1

A ja pozdrawiam z Amsterdamu ;) jestem w trakcie mojej podrozy do Polski, juz za ok 5h wyladuje na ojczystej ziemi ;) lot w sumie jesli chodzi o organizacje to byl zmieniany od poczatku 4 razy, juz sie w sumie przyzwyczailam do tego i najwazniejsze bylo aby doleciec. Lot z Bostonu do amsterdamu pusciutki, mielismy dla siebie caly rzad siedzen, w Amsterdamie 11h wiec wzielismy hotel ala kapsulowy (yotel air) i to byl strzal w 10. Nie dosyc ze sie wyspalismy jak ludzie, wykapalismy to taka przerwa dobrze Zrobila ;) jestem jak narazie pozytywnie zaskoczona i calkiem przyjemnie jest mimo ze mlody nie do konca zadowolony ze nie moze sobie pobiegac gdzie chce.

• Upvote 7

15 minutes ago, pelasia said:

@Patipitts a jak mlody znosl lot? 

Dolecielismy cali i zdrowi :) lot zniosl spoko, naprawde, spodziewalam sie tragedii na kolkach ale bylo ok. Nagielam swoje zelazne zasady i w gre poszedl iPad i bajki, przekaski oraz  McDonald’s i nagle sie okazalo ze sie da ogarnac niesfornego malucha;) duzo tez ulatwil maly ruch na lotnisku i dodatkowe siedzenia w samolocie. Bylo dobrze :) 

• Upvote 1

To super. Bo z tymi maluchami to nigdy nic nie wiadomo. Fajnie, ze poszlo bez problemow. Zajadajcie sie w tej Polsce smakolykami i odwiedzajcie rodzine. Mnie troche tylek ciagnie do domu tez, wiec zobaczymy..  

• Like 1

On 5/23/2021 at 4:00 PM, andyopole said:

Ja po prostu mowie jak jest. Wiadomosci z pierwszej reki. Sasiadka pojechala zegnac sie z synem a ja opiekuje sie jej domem, podlewam kwiatki, wyrywam chwasty, płace rachunki. 

Na moją polską prowincję też wirus dotarł.

Tydzień wcześniej rozmawiałem z kolegą, który też był sceptyczny, że po co maski i że w ogóle to nikogo nie zna kto umarł. No i niestety się to zmieniło. Znajoma się zaraziła w szpitalu przy cesarce, potem poszło już szybko. Innego chorego wysłali do szpitala zakaźnego który u nas nazywają „umieralnią”... i stamtąd też już nie wyszedł.

Rodzina kolegi też cała już zarażona, choć jak jak na razie przechodzą w miarę łagodnie, choć dzieciaki mocno gorączkowaly. Zatem... kozakiem się jest i  wszystko jest dobrze, dopóki jest dobrze. 

• Like 1
  • Upvote 1

@Patipitts a Ty do PL na długo polecialas? Jak przy wlocie do PL - wymagali dowodu szczepienia czy czegos? W sumie to raczej w AMS... bo potem to już w Schengen... pytam bo ja z kolei lecę z rodzina do PL na dwa tygodnie w lipcu, tyle ze lecimy lotem bezpośrednio LAX-WAW i się zastanawiam co to będzie (jeśli nam lotu nie odwołają ;)) 

5 hours ago, MeganMarkle said:

@Patipitts a Ty do PL na długo polecialas? Jak przy wlocie do PL - wymagali dowodu szczepienia czy czegos? W sumie to raczej w AMS... bo potem to już w Schengen... pytam bo ja z kolei lecę z rodzina do PL na dwa tygodnie w lipcu, tyle ze lecimy lotem bezpośrednio LAX-WAW i się zastanawiam co to będzie (jeśli nam lotu nie odwołają ;)) 

Hej. Ja przylecialam na miesiac ;) przy wyjsciu z samolotu zarowno w Amsterdamie jak w Warszawie trzeba bylo pokazac papiery. W Amsterdamie chcieli test pcr a w wwie kartke ze szczepionka. No i oczywiscie przy wylocie tez wszystko pokazywalam.

3 hours ago, Patipitts said:

Hej. Ja przylecialam na miesiac ;) przy wyjsciu z samolotu zarowno w Amsterdamie jak w Warszawie trzeba bylo pokazac papiery. W Amsterdamie chcieli test pcr a w wwie kartke ze szczepionka. No i oczywiscie przy wylocie tez wszystko pokazywalam.

A co to ten test pcr? Zakładam ze jak lecimybezposrednio do Wawy to starczy karta szczepien?