Jump to content

Chciałem Powiedzieć Że...

andyopole

Recommended Posts

5 minutes ago, Sebol83 said:

Ej, 

A czy to prawda ze w USA w TV jest tak dużo reklam , że nie da rady obejrzeć żadnego filmu / programu? 

Czy to jakiś fake news? 

Prawda. Nikt specjalnie chyba filmow jako takich w TV to nie oglada, na glownych kanalach zreszta praktycznie ich nie ma, sa seriale ktore ogladac w miare sie da.

28 minut temu, Sebol83 napisał:

Ej, 

A czy to prawda ze w USA w TV jest tak dużo reklam , że nie da rady obejrzeć żadnego filmu / programu? 

Czy to jakiś fake news? 

Dawno, dawno nie oglądałam tv w Pl, także mogę nie pamiętać, ale z tego co pamietam to serial co ma około 43 minut treści leciał w bloku godzinnym (np. między 21 a 22). Tu jest tak samo. Różnica jest taka, że w Pl były 2-3 dłuższe bloku reklamowe, tu będzie ich dwa razy więcej, tyle że krótszych. 
Osobiście nie oglądamy dużo tv (w rozumieniu „tradycyjnym”) i nie mamy kablówki, za to mamy wykupiony dostęp do Hulu w opcji bez reklam, gdzie większość telewizyjnych seriali jest emitowana dnia następnego po premierze w tv i bez reklam. W naszym planie można tez mistrzostwa Europy w piłce na żywo oglądać :) 

47 minut temu, Sebol83 napisał:

Ej, 

Czy to jakiś fake news? 

Znawcy twierdza ze więcej niż w Polsacie...  :D

Fakt jest też taki że nie ma za TV żadnych abonamentów. 

• Haha 1

Piatek, piateczek, piatunio. 

Doszedlem qrcze do takich czasow ze lata uciekaja coraz szybciej a tygodnie dluza sie niemilosiernie. :(

U mnie szykuje sie upalny weekend, w niedziele odgrazaja sie ze bedzie 35C.

Milego odpoczynku zycze wszystkim!   :)

• Like 2

Upały nadchodzą a moja lodówka pomimo pełnego pojemnika odmówiła wydania lodu do szklanki, wszystko się kręci jak trzeba a lodu ni tu hu! Noż, urwał nać! Dwa dni po upływie gwarancji! 

Dzięki Bogu i mądrym ludziom mamy Internet. Wprawdzie nie znalazłem mojego modelu ale złapałem trop i już lód jest! :D

Teraz, pelasia napisał:

Andy, powiem ci sekret, tylko nie mow nikomu :ph34r:, lod mozna samemu sobie latwo zrobic, bez naciskania guzika na lodowce :P  

No co Ty? Naprawdę?  ;) Kupiłem sobie lodówkę na urodziny bo wiedziałem że z czasem zrobię się leniwy... 

Macie jakies plany na weekend 4 lipca? ;)

Do nas po raz pierwszy przyjezdza rodzina meza. Do tej pory mialam z jego rodzina ograniczony kontakt (widzimy sie srednio raz na 3 lata :)) wiec troche sie stresuje. Maz chce zebym zrobila bigos i pierogi. Chce zeby rodzina doswiadczyla "polskiego" jedzenia. :D Wiec bedzie ciekawie.

19 minut temu, Xarthisius napisał:

A ja sie chcialem pochwalic, ze ukonczylem projekt z okazji dnia ojca:

swing.thumb.jpg.4fad7c1ecc3880635e17ff8792e558cc.jpg

Wszystkim Tatom wszytkiego najlepszego! :)

Uuu, poważna inwestycja! Za życzenia dziękuję i wzajemnie.