Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Patipitts napisał:

Ilon teraz wszystko jest w CA :/ California robi wszystkie petycje, szło w miarę sprawnie gdzies do stycznia i sie przyblokowało, akurat jak myśmy złożyli podanie... juz mi ręce opadają, tak liczyłam na majowy approval ale chyba nici z tego.

Nic sie nie martw, powinno cos ruszyc niedlugo. Ja tez patrzalam na statystyki i w ogole, a nasza sprawa byla zatwierdzona znacznie szybciej niz te statystyki przypuszczaly. Glowa do gory ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2017 o 03:18, andyopole napisał:

... jeśli stwierdziliście moje odwiedziny na Waszych profilach to absolutnie nie jest spowodowane moją podwyższoną  wscibskoscia. Grafika na tablecie wychodzi w takiej konfiguracji że gwiazdka w która trzeba kliknąć żeby zobaczyć ostatni nieczytany post jest tak blisko Waszych nickow że moim paluchem pogrubiałym od łopaty, kielni, wideł, siekiery*, (niepotrzebne skreslic) niechcący tykam wyżej wymienionych i zakłócam tak kazdemu potrzebny, mir domowy.

Odkąd się przesiadłam na tableta, notorycznie mi się to zdarza... a nie stwierdzam u siebie paluchów pogrubialych od czegokolwiek :P.

12 godzin temu, cee napisał:

... podniosłem statystykę negatywnie rozpatrzonych wniosków na b1/B2 w dniu dzisiejszym :o chyba się napiję z tego powodu. 

Poważnie??? Weź mnie nie strasz, za dwa tygodnie mam wizytę w konsulacie...

Edytowane przez haneczka019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2017 o 21:30, Joanna30 napisał:

Na noc raczej nie zostawię, bo jest opcja pauzy, więc skorzystam ;)

Bo - póki co - sprawa przedstawia się jak na załączonym obrazku, więc chyba dokonam zakupu wersji pro, jak tak dalej pójdzie, bo cenowo to i tak będzie co najmniej trzy razy mniej, niż zapłaciłabym fachowcom.

Dzięki! :)

Clipboard02.jpg

Zanim cokolwiek kupisz sprawdź jeszcze ten program https://www.dobreprogramy.pl/DMDE,Program,Windows,62546.html

Sorry, ale recuva to gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haneczka019. Nie strasze ale wg mnie nic się nie zmieniło. Zależy na kogo trafisz. Pani konsul nie chciała rzucić okiem na dokumenty które przeniosłem,  na potwierdzenia założenia działalności gospodarczej w Stanach, umowę najmu lokalu która muszę podpisać w obecności notariusza i przede wszystkim na list od prawnika amerykańskiego z prosba itp. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdziła że nie kwalifikuje się na wizę biznesowo turystyczną. 

Za to w okienkach  obok (3) na 10 osób, 9 odchodzilo bez paszportu, a ja musiałem trafić na te Panią. U niej sytuacja była odwrotna ;) . Nie wiem czy oni rano maja jakieś losowanie rano kto odrzuca i ile sztuk :D

 

Tak czy inaczej powodzenia i bez stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiza e2 o którą będę aplikować. Aby do tego doszło muszę skompletować resztę dokumentów, min. wspomniany wyżej wynajem lokalu. Jest jeszcze kilka spraw które muszę zamknąć, dlatego chciałem teraz pojechać na kilka tygodni, wrócić i aplikować na e2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cee napisał:

Jest jeszcze kilka spraw które muszę zamknąć, dlatego chciałem teraz pojechać na kilka tygodni, wrócić i aplikować na e2. 

Jeśli odrzucili B1/B2 to pewnie za zamiar imigracyjny, z E-2 może być podobnie, w ambasadzie tez trzeba udowadniać ze sie wróci (ale jakbyś zmieniał w status w stanach to juz nie, tam dopuszczają dual intent).

Ale z drugiej strony, jak jej powiedziałeś ze jedziesz 'ogarnąć pare spraw' a firma juz istnieje - to jest to nielegalna praca. Jakbyś jechał założyć firmę to ok.

Zobacz co prawnik na to, żebyś nie musiał pare razy składać o E-2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...