Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, cee napisał:

Ja nie pyskuje. Dla mnie jedyny Miedlar z Rybakiem we Wrocławiu jest incydentem. Jestem bardzo zadowolony z obchodów w skali kraju. Polacy pokazali jak potrafią świętować.

Okey, nie pyskujesz. Ale też pokazujesz tylko jedną stronę. Nie różni się to w zasadzie niczym od tego co robią opisane przez Was media. Jedna strona pokazuje tylko dobre strony (tak jak ty), bagatelizując te złe rzeczy (mam na myśli te incydenty, o których powyżej wspomniał kzielu). Druga skupia się tylko na tych złych rzeczach, które miały niestety miejsce i nie da się temu zaprzeczyć. I nie powinno się tego robić. Tak jak ilya napisał, trzeba czytać, obserwować i samemu analizować. Ciężka sprawa w dzisiejszych czasach, gdy zalewa nas tyle informacji, ale należy próbować. Bo inaczej... czarno to wszystko widzę. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kzielu napisał:

To prawda - ale w kraju w ktorym faszysci wymordowali kilka milionow ludzi, "incydentow" (ktore byly i w Warszawie) byc nie powinno. Koniec kropka. Problem (glowny !)  jest taki ze rzadzacy rezim przymyka na to oko.

Od przymykania oka na zarodek plesni na scianie sie zaczyna, potem trzeba skuwac tynki mlotkiem i przecinakiem co daje slaby efekt. Konczy sie rozebraniem sciany i wymurowaniem od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze kupic nowa walizke na wyjazd. Rok temu w drodze do Polski, zniszczyli mi moja Samsonite, ktora intensywnie sluzyla mi od 1994 roku. Musialem kupic nowa w Polsce, przylecialem, w ubieglym miesiacu pozyczylem znajomej do Polski. Wrocila w ruinie, znaczy walizka, nie znajoma. Dam sobie spokoj z kupowaniem nowych, po niedzieli zajrze do Godwill, cos tam bedzie za pare groszy, przynajmniej nie bedzie szkoda gdy znow nie podola lotniskowym pieszczotom.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...