Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

tRump juz sie odgraza: 

'Wow! “U.S. CITIZENS WILL HAVE TO PAY FOR A VISA TO TRAVEL TO EUROPE STARTING IN 2024.” Think of this. We give them everything, including military protection and trade, and now we have to pay them to go there,' he wrote on his Truth Social platform. 

'NO RESPECT FOR THE UNITED STATES. I WILL, AS PRESIDENT, NOT ALLOW THIS TO HAPPEN. IT WILL END VERY QUICKLY!!!'

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez wiadomo ze tylko USA ma prawo do border security i wymagac od turystow/imigrantow oplat, a inne kraje powinny z otwartymi rekoma witac Amerykanskich zbawicieli...ee... turystow znaczy.

Nie ukrywajmy ze najpewniej najbardziej burza sie osoby ktore w zyciu nawet raz nie opuscily swojego stanu lol

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej urzekł komentarz "No ale przecież Unia Europejska nie ma granic, więc to pewnie jakiś money scam" oraz "czy Europa ma w ogóle infrastrukturę by taki system wprowadzić".

No jak czy ma infrastrukturę... Wszystkie miejskie gołębie właśnie kończą szkolenia na gołębie pocztowe i dostają przydziały na lotniska...

  • Like 2
  • Haha 4
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, katlia said:

We give them everything, including military protection

to tak a propos tego co on i GOP coraz częściej powtarza, że bardzo by chcieli żeby zablokować pomoc wojskową dla Ukrainy (np. wynik ankiety na niedawnej masówce TPUSA na Florydzie) albo jeszcze lepiej wycofali USA z NATO (wniosek złożony niedawno przez mega maga fankę trumpa Marjoree Taylor Greene na jednej z komisji Kongresu w których się udziela).

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

Jestem juz tutaj kilka kwartalow ale dopiero wczoraj nabylem droga kupna goracego "corn doga". Nawet zjadlem. :o

Pierwszy raz w zyciu. :)

I raczej ostatni.  :D

A ja nadal nie próbowałam. Ja tam wole doga tradycyjnie, najlepiej jeszcze z polską musztardą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...