Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, cee napisał:

Po za tym mam pytanie do was. Kolega jest w USA aktualnie i w sobotę wraca. Chciałby coś tam słodkiego przywieźć swoim dzieciaczkom. Czy jest jakieś ograniczenie na słodycze jakie można przywieźć ze Stanów? W tamtą stronę kinderkow nie można przewozić chyba, a czy w drogę do Europy można zapakować co się chce czy są jakieś obostrzenia co do niektórych?

Nie ma zadnych ograniczen (tzn. pewnie kontenera przewiezc nie moze) ale cokolwiek w granicach rozsadku przejdzie bez problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cee napisał:
2 minuty temu, kzielu napisał:
Nie ma zadnych ograniczen (tzn. pewnie kontenera przewiezc nie moze) ale cokolwiek w granicach rozsadku przejdzie bez problemu.

Oczywiście chodzi o normalna ilość słodyczy dla dzieci.

Bez najmniejszego problemu - ja regularnie jak jezdze do PL to woze slodycze - ciastka Oreos, Resee's i inne rzeczy ktore z niewiadomego mi powodu dzieciaki w PL lubia ;-)  I to wcale nie takie male ilosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cee napisał:

Ja żałuję że nie ma u nas snickers peanut butter, a przynajmniej u mnie na wsi.

Reese's są w biedronce emoji16.png a oreo są powszechnie dostępne będą pl

 

 

To bardziej chodzi o te specjalistyczne smaki Oreo - tu jest ich pierdylion, edycje specjalne na kazdy sezon itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cee napisał:

Po za tym mam pytanie do was. Kolega jest w USA aktualnie i w sobotę wraca. Chciałby coś tam słodkiego przywieźć swoim dzieciaczkom. Czy jest jakieś ograniczenie na słodycze jakie można przywieźć ze Stanów? W tamtą stronę kinderkow nie można przewozić chyba, a czy w drogę do Europy można zapakować co się chce czy są jakieś obostrzenia co do niektórych?

W Costco są takie fajne torby ze słodyczami (tematycznie - żelki, czekoladowe itp) różne rodzaje w małych opakowaniach. Frajda dla dzieciaków wielka! Tylko taka torba to ca 3 kg...:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Costco są takie fajne torby ze słodyczami (tematycznie - żelki, czekoladowe itp) różne rodzaje w małych opakowaniach. Frajda dla dzieciaków wielka! Tylko taka torba to ca 3 kg...
Ale do Costco chyba kartę trzeba mieć tak? On służbowo na tydzień sam w nowym miejscu także ciężko będzie miał. Chyba że z roboty ktoś by mu ogarnął. Dzięki za info tak czy inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...