Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Funny story just happened. 
Cesarz D. Trump chciał wypożyczyć se z Muzeum Guggenheima na Manhattanie,
obraz Van Gogha. Niestety spotkał się z kategoryczną odmową, a w zamian zaproponowano mu...sracz ze złota. A nawiasem mówiąc-to dyrektor tego muzeum-p. Nancy Spector, to znam osobiście. 
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22944944,trump-chcial-wypozyczyc-z-muzeum-obraz-van-gogha-w-zamian-zaproponowano.html?pelna=tak

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz mowa o leczeniu i lekach. Do tej pory zamawialem refill lekarstw telefonicznie, wklepujac w klawiature numery recept. Ostatnio zdarzylo sie tak ze zamówiłem trzy leki a apteka miala gotowe tylko dwa, trzecie zamówienie zniknęło. Za trzy dni zamówiłem w ten sposób dwa leki, historia się powtórzyła, jeden lek czekał na mnie, drugie zamówienie przypadło gdzieś na laczach. 

Ale przy okazji ostatniego pobytu okazało się że wkracza nowa technologia. Zainstalowałem appke w telefonie, utworzyłem konto, teraz nic nie wklepuje tylko skanuje barcode na opakowaniu z tabletkami i schluss. Ciekawe czy jutro będą obydwa tak jak zamówiłem refill przed chwilą. :D 

Już przyszły dwa osobne emaile potwierdzające że zamówienie dotarło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pelasia napisał:

@Jackie nadal slidzisz naszych wspinaczy? Kurczę cała akcja ratunkowa, chłopaki naprawdę dali czadu. :blink: 

 

Śledzę i jestem naprawdę pod wrażeniem :) Link który podałam wcześniej od paru dni nie działa :( ale nie jest problemem znaleźć info na necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jackie napisał:

 

Śledzę i jestem naprawdę pod wrażeniem :) Link który podałam wcześniej od paru dni nie działa :( ale nie jest problemem znaleźć info na necie. 

Nie jest. Tatromaniak i Bielicki wszystko ładnie uaktualniają. Kurcze, to wszystko bliskie mojego serca, bo moja druga połówka sie wspina, choc całe szczęście, ze nie na taka skale. Troche jak to wszystko czytam to mi ciarki przechodzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/28/2018 o 09:06, haneczka019 napisał:

Niestety, nie udało się :(. Ale od początku było wiadomo, że szanse na dotarcie do niego są znikome. Smutne to strasznie :(.

Dokladnie. Smutna historia. Plus, troche przykre jest to jak sie czyta te wszystkie artykuly o akcji ratunkowej, a wiekszosc komentarzy to wjazd na wspinaczy, ze nikt nie powinien ich ratowac, bo pchaja sie tam na wlasne zyczenie. 

Anyway, milego tygodnia wam zycze forumowicze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

przykre jest to jak sie czyta te wszystkie artykuly o akcji ratunkowej, a wiekszosc komentarzy to wjazd na wspinaczy, ze nikt nie powinien ich ratowac, bo pchaja sie tam na wlasne zyczenie. 

A mogę się założyć, że gdyby Tomkowi i Elisabeth się udało zdobyć szczyt i szczęśliwie wrócić, to te same osoby pisałyby, jakie to dumne są z wyczynu rodaka. Tendecyjne barany dla których sensem życia jest napisanie durnego komentarza w internetach. Przynajmniej można się pocieszyć, że facet odszedł robiąc to co kochał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...