Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, a bez @haneczka019 szczególnie! :wub:

 

Już jest komunikat na górze strony że to niby awaria była. ;)       My tam wiemy swoje. Albo podpadli że względu na modny od kilkunastu godzin bojkot firm mających żydowskich albo niedaj Bóg, niemieckich właścicieli. ;) Albo zaczela sie cenzura internetu, jak widac dotyczy takze swoich wyznawcow z Lublyna. Wyznaczona komorka PiS do spraw specjalnych czytala forum przez dwa dni i uznala ze nijak sie przyczepic nie ma do czego. Forum nie jest specjalnie niezgodne z linią wyznaczona przez Partię. Pozostaja niezaplacone rachunki dla providera ale to takie przyziemne...

Może ktoś ma własną teorię? :P

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andyopole napisał:

Oj, a bez @haneczka019 szczególnie! :wub:

Hahaha :D, to bardzo miłe, chociaż nieprawdziwe :P.

 

Ja myślę, że w tym maczali palce ludzie Putina :ph34r:, chcą nas odciąć od rodaków zza oceanu :).

Edytowane przez haneczka019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk, puk, 1...2...3.... Próba... O, działa. To tu serio tak wszystko pisać można? Forum chyba padło ale już jest więc fajnie. Tak ode mnie to w San Diego jest 21:25, ja mam dwa filmochy do zmontowania, dzieci spać nie chcą, piwko się kończy. I weź tu bądź kreatywny. Ale plus taki, że w lutym jak w czerwcu, piękne dni zawitały po chłodnym styczniu więc jedno wytknięcie nosa za dom daje kopa jak dwie kawy. Lubię tą Kalifornię, przestałem nie lubić poniedziałków. Czego i Wam, Kochani, życzę!

Edytowane przez Człowiek Zwany Majkiem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...