Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Xarthisius napisał:

Stalo sie! Dzis moi Tesciowie otrzymali promesy B1/B2. Wspaniala nowina! Dla Narodu: wspolczynnik odmow dla FY19 wlasnie sie zmniejszyl! Dla PGL: kolejnych dwoch pasazerow to czysty zysk i wzrost cen akcji! A ja? Powoli zaczynam rozgladac sie za nowym krajem... Moze Nowa Zelandia?

Foch jak stąd do Nowej Zelandii i z powrotem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2018 o 18:49, Paulina_89 napisał:

Ja zawsze chcialam przebrac sie z stormtrooper i isc na jakas impreze halloweenowa, ale ciagle cos sie dzieje innego i nie ma czasu albo towarzystwo nie dopisuje ;) 

A mi wczoraj przyszedl moj tegoroczny kostium i juz sie nie moge doczekac na imprezke. W tym roku bede pantera :D:D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xarthisius napisał:

Stalo sie! Dzis moi Tesciowie otrzymali promesy B1/B2. Wspaniala nowina! Dla Narodu: wspolczynnik odmow dla FY19 wlasnie sie zmniejszyl! Dla PGL: kolejnych dwoch pasazerow to czysty zysk i wzrost cen akcji! A ja? Powoli zaczynam rozgladac sie za nowym krajem... Moze Nowa Zelandia?

Wg moich obliczeń, moja teściowa powinna składać zeznania podatkowe w stanach. Od jakiś 5 lat. Już przestałem sie odzywać ze tym razem to już na pewno na  B2 jej nie wpuszcza.  Nie wiem jak to działa, ja na L1, H1B czy E2 prawie za każdym razem lądowałem na secondary a ona tylko mówi ‚nie rozumiem’ jak się jej o coś pytają i kolejny pobyt na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, vlade said:

Wg moich obliczeń, moja teściowa powinna składać zeznania podatkowe w stanach. Od jakiś 5 lat. Już przestałem sie odzywać ze tym razem to już na pewno na  B2 jej nie wpuszcza.  Nie wiem jak to działa, ja na L1, H1B czy E2 prawie za każdym razem lądowałem na secondary a ona tylko mówi ‚nie rozumiem’ jak się jej o coś pytają i kolejny pobyt na 6 miesięcy.

Czyli mowisz, ze nie mam co liczyc na the last line of defense w postaci IO na lotnisku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Xarthisius napisał:

Czyli mowisz, ze nie mam co liczyc na the last line of defense w postaci IO na lotnisku? :D

Za pierwszym razem to raczej nie, szczególnie jak są w wieku emerytalnym. Ale za drugim, trzecim czy %*^%#}{>! dziesiatym to czemu nie, myslalem o tym, szukałem w internecie jak to zrobić tak żeby nikt się nie pokapowal ze to ja byłem. Nigdy tego nie zrobiłem, mam 5k sq ft plus w pelni wyposazona piwnica, w której to głównie przebywam i tak na prawdę to mam więcej spokoju jak jest, mówię ze mam ważne rzeczy do pracy do zrobienia i siedzę na dole. Normalnie żona takich kitow nie łyka, ale jak mamusia jest w domu to z wiadomych powodów przyłącza się do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...