Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu odżyła dyskusja czy warto do USA, czy nie, więc ja napisze, że dzisiaj mija dokładnie 5 lat od kiedy @Xarthisius i ja przyjechaliśmy do USA na 3 lata.

Od tego momentu:

2 AOS: z J1/J2 na H1B/H4 a potem na loteryjną zieloną kartę

3 przeprowadzki, ostatnia na swoje

2 stany

1 zmiana pracy (przynajmniej dla mnie, no chyba że liczyć bycie mamą na pełen 24 godzinny etat, to dwie)

1 nowy obywatel

Trzeba będzie wieczorem wino jakieś otworzyć.

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatipittsOMG gratulacje! Ciesze sie ze wszystko w porzadku. Musisz przyjechac odwiedzic rodzinke meza w VA i przy oakzji ciocie Ilonke. Dawaj nam znac jak wszystko leci i nie przejmuj sie starymi babami. Bedzie OK :) 

A ja sie chcialam pochwalic, ze... w listopadzie lece do Polski! Wczoraj udalo mi sie upolowac dosc tanie bilety i szybko zabookowalam! Mega sie ciesze, bo ostatnio bylam w maju 2018! 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=49401]Patipitts[/mention]OMG gratulacje! Ciesze sie ze wszystko w porzadku. Musisz przyjechac odwiedzic rodzinke meza w VA i przy oakzji ciocie Ilonke. Dawaj nam znac jak wszystko leci i nie przejmuj sie starymi babami. Bedzie OK  
A ja sie chcialam pochwalic, ze... w listopadzie lece do Polski! Wczoraj udalo mi sie upolowac dosc tanie bilety i szybko zabookowalam! Mega sie ciesze, bo ostatnio bylam w maju 2018! 


Dzieki ilonka :) poki co sie niestety nie wybieram do VA, VA przyjezdza do nas w listopadzie :P Ja musze oszczedzac pto na pozniej :( gratulacje upolowania biletow! Chociaz ty jedna mialas szczescie ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=49401]Patipitts[/mention] lapaj, jeszcze sa jakies w razie jakbys chciala mala wycieczke sobie zrobic z Waszyngtonu do Krakowa na baby shower  
aj07pp3pqvj4.jpg

Wow, rzeczywiscie atrakcyjne. Ale ja niedawno co wrocilam I jak mowie nie za bardzo teraz sobie moge pozwolic na wycieczki :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Qrcze, z East Coast latacie za pol darmo. Ja kupilem za niecale 13 stowek I to jest calkiem niedrogo jak na wakacyjny sezon.

To chyba kwestia wypatrzenia. Rok temu lecialam za jakos ponad 700, raz na swieta to za chyba 1200. Ale ja zawsze chce leciec z Waszyngtonu do Krakowa i jestem malo flexible, no Katowice by mi bardziej pasowaly ale to tylko Lufthansa w wiekszosci a oni cos ostatnio duzo kasuja, zwlaszcza jak sie chce torbe brac ze soba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...