Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze podrzucę przepis bardzo "kawalerski" z moich ukochanych mojewypieki.com

280g masła orzechowego

1 duże jajo

1/3 szklanki cukru. 

Zmiksować aż masa będzie "do lepienia" (kitchen aidem jakoś minutę dwie), lepić kulki wielkości orzecha włoskiego (powinno wyjść koło 15). Rozpłaszczyc widelcem. Piekarnik 180C, 12  minut albo minutkę dwie dłużej aż będą rumiane. Robi się doslownie 5 minut, a mój syn uwielbia.

Pełny opis tu:

https://www.mojewypieki.com/przepis/proste-ciastka-orzechowe

 

 

 

Edytowane przez mola
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mola napisał:

To ja jeszcze podrzucę przepis bardzo "kawalerski" z moich ukochanych mojewypieki.com

280g masła orzechowego

1 duże jajo

1/3 szklanki cukru. 

Zmiksować aż masa będzie "do lepienia" (kitchen aidem jakoś minutę dwie), lepić kulki wielkości orzecha włoskiego (powinno wyjść koło 15). Rozpłaszczyc widelcem. Piekarnik 180C, 12  minut albo minutkę dwie dłużej aż będą rumiane. Robi się doslownie 5 minut, a mój syn uwielbia.

Pełny opis tu:

https://www.mojewypieki.com/przepis/proste-ciastka-orzechowe

 

 

 

Gdyby mi się chciało jechać do sklepu to już dziś bym ten eksperyment popełnił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pelasia napisał:

No co masla orzechowego brak? Nie wiedzialam, ze istnieje dom w usa bez słoika upchnietego gdzies w kuchni :P

Jak widzisz jest to mozliwe. Zawsze bylem rebel i niech juz tak zostanie.

....Aż wstałem i poszedłem zobaczyć, znalazłem tylko słoiczek nutelli kupiony chyba ze dwa lata temu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...