Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Xarthisius said:

W 2015 to glosowalismy przez USPS z Austin, TX, bez zadnych problemow ;) Trzeba sie bylo tylko odpowiednio wczesniej zapisac.

W 2017 roku dobra zmiana zabrała możliwość głosowania przez USPS. Nadal możesz głosować w Austin TX pod warunkiem, że wsiądziesz w samolot i tam polecisz w dniu wyborów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, mcpear said:

W 2017 roku dobra zmiana zabrała możliwość głosowania przez USPS. Nadal możesz głosować w Austin TX pod warunkiem, że wsiądziesz w samolot i tam polecisz w dniu wyborów

Teraz, to mieszkam w polowie drogi miedzy St. Louis a Chicago, takze w obwodach moge wybierac jak w ulegalkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Xarthisius napisał:

BTW, w Cleveland, OH beda mieli dyzur 27-28 września, ale to na wybory mozesz nie zdazyc...

Ale czytam wlasnie ze trzeba zlozyc wniosek osobiscie i pozniej odebrac paszport osobiscie po dwoch miesiacach. 

Chyba odpuszcze bo w zasadzie do niczego mi nie potrzebny jest a jezdzic / latac do Chicago dwa razy to mi sie nie chce... Do Cleveland tym bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, kzielu said:

Ale czytam wlasnie ze trzeba zlozyc wniosek osobiscie i pozniej odebrac paszport osobiscie po dwoch miesiacach. 

Chyba odpuszcze bo w zasadzie do niczego mi nie potrzebny jest a jezdzic / latac do Chicago dwa razy to mi sie nie chce... Do Cleveland tym bardziej...

Zlozyc osobiscie, ale moga wyslac poczta. Trzeba tylko formularz wypelnic, ze bardzo Ci sie nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, kzielu said:

Okazuje sie ze OH podchodzi pod NYC. Zdecydowanie to ma sens.... Zamiast 5h jazdy (co prawda glownie przez najgorszy stan w US - Indiane) jest tylko okolo 10h..... 

Ja musialem dygac z TX do Los Angeles takze nie marudz ;) Po za tym pare lat temu zniesli rejonizacje w sprawach paszportowych. Mozesz to zalatwiac w dowolnej placowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cee napisał:

Phoenix było głosowanie w polskim kościele w 2015. Nie wiem jak w tym roku

Każde skupisko Polonii musi we własnym zakresie starać się o utworzenie lokalnej komisji wyborczej.

Ambasady mają to w nosie. Po co im extra robota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...