Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Patipitts napisał:

Gratulacje! Musialam przeoczyc. To bardzo smooth masz ta swoja sciezke imigracyjna :) tylko rzeczywiscie musialas troszke zaczekac, nas raczej znow beda wolac na Interview. To masz spokoj z nimi teraz na dobre pare lat :) a obywatelstwo zamierzasz kiedy robic? I czy w ogole?

 

No pewnie jak mojego ROCa przejrzeli to im sie smutno zrobilo i mnie puscili lol.

Bede sie kwalifikowac na wiosne 2021 i zaraz aplikuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2019 o 03:16, pelasia napisał:

@Joanna30 tak sobie o Tobie wczoraj pomyślałam, bo bylam na koncercie Backstreet Boys :lol: Denver to wczoraj byl wypełniony po brzegi. Mialam nadzieje wybrac sie na Stewart and Chappelle, ale dostac bilety graniczylo z cudem. Backstreet Boys wystarczylo! 

I jak się podobało? :D Ich trasa po Stanach zapełnia wielkie hale, chociaż z cenami biletów polecieli ;) W Polsce wystarczył Torwar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Joanna30 napisał:

I jak się podobało? :D Ich trasa po Stanach zapełnia wielkie hale, chociaż z cenami biletów polecieli ;) W Polsce wystarczył Torwar.

No, zespol mojej mlodosci, wiec sie ubawilam. Choc miejsca bylo malo i wyszlam pol glucha, to dobrze sie bawilysmy. A ile bilety( normalne, nie zadne VIP) najczesciej kosztują w PL lub Europie? Pytam tak tylko z ciekawosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy skorzystałem z "Hertz fast lane powered by CLEAR" - musiałem połączyć moje konto w Hertzu z kontem w CLEAR uprzednio. Dzisiaj podjechałem pod bramkę Hertzu, kamerka zrobiła mi zdjęcie (albo ich serię) i za chwilę bramka mi się otwarła. Co my wszyscy będziemy robić z zaoszczędzonym czasem? Aczkolwiek miło patrzeć jak technologia wchodzi w codzienny użytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pelasia napisał:

No, zespol mojej mlodosci, wiec sie ubawilam. Choc miejsca bylo malo i wyszlam pol glucha, to dobrze sie bawilysmy. A ile bilety( normalne, nie zadne VIP) najczesciej kosztują w PL lub Europie? Pytam tak tylko z ciekawosci. 

Poprzednie ich koncerty w Polsce organizował ktoś inny, więc ceny były niższe. Już jakiś czas temu przejęło ich Live Nation, a oni na wszystkich mają ceny z kosmosu. Nie patrzą na kraj, tylko rypią wszędzie podobnie. Choć ze względu na przelicznik walutowy w Polsce i tak jest najtaniej (oczywiście na tle reszty Europy). Trybuny blisko sceny na Torwarze kosztowały ponad 450 zeta. Miejsce na płycie w GC (czyli bliżej sceny) to był wydatek rzędu 500 plnów (a VIP z M&G ponad 3 tysie!).

Najtańszy ich koncert na jakim byłam miał miejsce w Bratysławie w 2009 roku. Bilet kosztował 30 euro, czyli jakieś 120 złociszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...