Skocz do zawartości

Specyfika Amerykańskiego życia/urządzeń-proszę o wytłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, agatenka said:

Niestety żadnych, a niektorzy mysla ze im bardziej wymyślne imię czy im bardziej skomplikowana pisownia tym lepiej.  Wszyscy chcą być unique :wacko: 

 

Pracowałam kiedyś z Unique :D Rodzice byli hippisami i ponadawali swoim dzieciom różne wymyślne imiona. Niestety, oprócz Unique nie pamiętam tych imion, ale zdaje się że "River" gdzieś się tam palętało.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Jackie said:

 

Pracowałam kiedyś z Unique :D Rodzice byli hippisami i ponadawali swoim dzieciom różne wymyślne imiona. Niestety, oprócz Unique nie pamiętam tych imion, ale zdaje się że "River" gdzieś się tam palętało.

Ja mam kumpla w firmie, którego rodzice hipisi byli zafascynowani komunizmem i dali mu na imię "Vladlen". Dziś na codzień używa "Barry" ma to w mailu i tak na siebie mówi i tak się przedstawia, a jego legalne imię jest tylko przedmiotem dowcipów przy piwie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berkeley w latach 70tych i 80tych bylo ciekawym miejscem na imiona. Znalam Eros'a, znalam Max Laser'a, znalam Sequoia. Ten ostatni to chlopak.

Byl tez znany bogacz w Oklahomie, z nazwiskiem Hogg. Mial dwie corki: Ima i Ura.

Jest tez ktos z rodziny Lear (tej od prywatnych jet'ow) ktory dal corce na imie Crystal a na drugie Shanda. Zlozcie. (Przynajmniej te ostatnie przyklady to zamoznych ludzi. Jak sie ma pieniadze to mozna jeszcze przezyc taka hanbe ;) ) 

Edytowane przez katlia
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się że kiedy byłam jeszcze CNA pracowałam z dziewczyną która nazwała swojego syna J'Qen. Czyta się "zia'kłen"

Urban legends o La-a (Ladasha) nie będę to rozsiewać :D Podobnie jak historii o Orangejello i Lemonjello.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Xarthisius said:

Sequoia to calkiem popularne imie caly czas. Baza danych SSA pokazuje calkiem sporo, ale fakt prawie 8-10 razy wiecej dziewczynek, niz chlopcow.

Teraz tak. Ale w 77tym roku 10cio latek z Sequoia na imie byl egzotyczny. Nawet jezeli nosil koszulke z Che Guevarra i nawet jezeli mieszkal w commune w Berkeley. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...