Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ja oglądam ten skrajnie lewacki (brr) TVN i nic nie słyszałam o jakimś kredycie, który ten prawnik musiał wziąć, żeby zapłacić tej kobiecie. Może mam mniej prawackie ucho i takie lewackie podsumowanie do mnie nie dotarło.

Zrozumiałam jedynie tyle, że prawnik zapłacił kobiecie, Trump mu oddał, ale nie ze swoich, a z zebranych na kampanie, zaliczył to w koszty obsługi prawnej, a to już przestępstwo. I tyle.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Joanna30 napisał:

Ej, ja oglądam ten skrajnie lewacki (brr) TVN i nic nie słyszałam o jakimś kredycie, który ten prawnik musiał wziąć, żeby zapłacić tej kobiecie. Może mam mniej prawackie ucho i takie lewackie podsumowanie do mnie nie dotarło.

Zrozumiałam jedynie tyle, że prawnik zapłacił kobiecie, Trump mu oddał, ale nie ze swoich, a z zebranych na kampanie, zaliczył to w koszty obsługi prawnej, a to już przestępstwo. I tyle.

No to,źle oglądałaś-korespondent Marcin Wrona przedstawił to właśnie w ten sposób i wygląda to kompletnie niewiarygodnie-Prawnik wziął kredyt pod zastaw domu,zapłacił jej a potem Trump zapłacił mu owe 130 tys. tytułem wynagrodzenia za usługę prawną.

Była to niejako "usługa prawna" 

Owszem TVN jest idiotycznie wręcz lewacki.Ostatnio stwierdził-nie znając akt i dowodów z prokuratury-że za śmierć ciężarnej kobiety odpowiada PIS.I,że w Polsce panuje taki straszny zamordyzm,że policja zatrzymuje...rolnika,któremu weterynarz przepisał lekarstwo dla konia bo "mogłoby zostać użyte do wywoływania poronienia u kobiety"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za śmierć ciężarnej kobiety odpowiada PiS, bo wprowadził przepisy, które wywołują efekt mrożący.

A policja zatrzymała mężczyznę, który przyszedł kupić lek dla konia.

Co w tych stwierdzeniach lewackiego, to nie wiem. Ale na pewno zaraz mi wytłumaczysz. Z błędami interpunkcyjnymi, ale widocznie poprawne pisanie po polsku też jest lewackie.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio przeczytałem, że konkretne paragrafy, które mu zostaną postawione nie są znane ponieważ indictment jest sealed. Zostanie ono odsealowane we wtorek, zatem wszystkie doniesienia medialne to są spekulacje, łącznie z tym że liczba zarzutów obejmujących m. in. fałszowanie dokumentów biznesowych w sprawach dotyczących ukrywania kontaktów seksualnych z paniami Stormy Daniels oraz Karen McDougal aby wpłynąć na wynik wyborów 2016 to 34. Czy to prawda i czy pozostaje nam czekać na to aż dopiero poznamy dokumenty sądowe żeby prowadzić dyskusję w oparciu o fakty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Tirowiec1312 said:

Witam,

ostatnio przeczytałem, że konkretne paragrafy, które mu zostaną postawione nie są znane ponieważ indictment jest sealed. Zostanie ono odsealowane we wtorek, zatem wszystkie doniesienia medialne to są spekulacje, łącznie z tym że liczba zarzutów obejmujących m. in. fałszowanie dokumentów biznesowych w sprawach dotyczących ukrywania kontaktów seksualnych z paniami Stormy Daniels oraz Karen McDougal aby wpłynąć na wynik wyborów 2016 to 34. Czy to prawda i czy pozostaje nam czekać na to aż dopiero poznamy dokumenty sądowe żeby prowadzić dyskusję w oparciu o fakty?

Ale tu trolli wysypalo....

A jaka dyskusje chcesz prowadzic ? Indictment to sprawa grand jury wiec to co sobie ktos tutaj mysli nie ma zadnego znaczenia. Indictment nie roztrzyga o winie tylko o - cytat - "if a grand jury finds a probable cause that a crime was committed, it returns an indictment against an accused person allowing the case to proceed toward a trial". To jest bezstronne rozstrzygnienie o zasadnosci oskarzen ktore wnosi prokurator podjete przez (doslownie) losowo wybranych ludzi. Nie ma w tym zadnej polityki, spisku czy innego bezsensu.

To sa podstawy dzialania procesu sadowniczego i kazdy kongresmen wyrazajacy oburzenie dobrze o tym wie ale nie przeszkada to jemu lub jej grac na emocjach idiotow ktorzy tego procesu nie rozumieja.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, kzielu said:

A jaka dyskusje chcesz prowadzic ?

No wydaje mi się że dawanie się podpuścić pod to żeby prowadzić dyskusję w oparciu o to co po Polsku w uproszczeniu dla laików powiedział Pan Wrona w polskiej telewizji to raczej słabe jest. Dyskusja powinna się raczej toczyć w oparciu o konkretne paragrafy i zarzuty, które prawniczym językiem są zapisane po angielsku w dockecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2023 o 15:22, Xarthisius napisał:

Po naglowkach na kazdym serwisie informacyjnym widze, ze teraz juz mozna zapytac: czym sie rozni byly prezydent USA od imigranta aplikujacego o naturalizacje albo GC?

Nie musi placic $85 za bio... :D

bored-monkey-play.gif

 

 

 

 

A jednak. Jutro wezma od niego nie tylko odciski ale nawet pamiatkowa fotka tez bedzie.

Fakt, bezplatnie. Ze tak powiem, w pakiecie.  :D

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...