Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]


stars & stripes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 godzin temu, cee napisał:

zniesienie wiz, zniesienie wiz...wszedzie zniesienie wiz....kazdy polski portal pisze o zniesieniu wiz w ciagu 90 dni....a to tylko zostaje zniesiony obowiazek ubiegania sie o promese w ambasadzie....

coz ja moge powiedziec. Ludzie kupujcie bilety, zalatwiajcie sprawy w PL, bo w ciagu 90 dni nie bedzie wiz....bedzie mozna juz latac do USA i pracowac jak normalny czlowiek za normalne pieniadze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Od zawsze,  powtarzam (nie tylko ja). Ani Ambasador ani Prezydent nie maja za wiele do gadania w tej kwestii. Mozna by konsulom kazac patrzec bardziej przez palce zeby zmniejszyc ilosc odmow. W takiej sytuacji kazdy konsul moze w pewnym momencie powiedziec ze kazano mu lamac prawo bo wg niego, I przepisow ktore ma stosowac, wiza sie nie nalezala.  A ze przepisy sa jakie sa to nie nasza sprawa, konsul zawsze moze powiedziec ze mu sie wydawalo ze goral z Lomzy planuje prace na czarno.

Dlatego nikt konsulowi lamac prawa nie kaze, nie w tym kraju. To nie Kaczystan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

Od zawsze,  powtarzam (nie tylko ja).

Ale nadzieje Polakow (i chyba cee) nadal trwaja, tak jak mit Ameryki :) 
Szkoda w ogole ze media w Polsce tak slabo pisza o tym bo tylko wlasciwie oklamywuja czytelnikow. Gdyby spoleczenstwo polskie bylo lepiej informowane o wizach, byloby znacznie mniej rozczarowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...