Skocz do zawartości

Nowe życie w USA - moje wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Jackie said:

O, to ciekawe - poszukam! 

I tak musze jakiś salon znaleźć bo paznokcie sie same nie zrobią :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, MeganMarkle napisał:

Jeszcze nic przez net nie zamawiałam na nowy adres, bo tu jest jakoś system że trzeba sie najpierw na jakiś „parcel service” zarejestrować czy coś... dopiero ogarnę :p 

plus sam pumeks w necie zamawiać to chyba nieefektywne kosztowo? ;)

Zapodajesz Prime i dostajesz cokolwiek w ciągu dwóch dni, free shipping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz bardzo dużą potrzebę pumeksu to zapisz się na 30 dniowy free trial prime'a. Pozamawiaj i odwolaj membership w ciagu tych 30 dni. Co prawda zrobisz taki "numer" tylko raz ale jak bardzo ten pumeks potrzebujesz i szybko to pewnie jest to jakies rozwiazanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Jeszcze nic przez net nie zamawiałam na nowy adres, bo tu jest jakoś system że trzeba sie najpierw na jakiś „parcel service” zarejestrować czy coś... dopiero ogarnę :p 

plus sam pumeks w necie zamawiać to chyba nieefektywne kosztowo? ;)

To zależy gdzie kupisz. Jeśli na eBay’u-to za 6 szt(oryginalny polski pumex-MR.Pumice Pumi Bar), zapłacisz z dostawą do domu-$7.74:

https://m.ebay.com/itm/6-Pieces-MR-PUMICE-PUMI-BAR-SPONGE-Assort-Color/271745980036?epid=1301461599&hash=item3f45529684:g:JQ0AAOSwdvpWC~sw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RobertNYc napisał:

To zależy gdzie kupisz. Jeśli na eBay’u-to za 6 szt(oryginalny polski pumex-MR.Pumice Pumi Bar), zapłacisz z dostawą do domu-$7.74:

https://m.ebay.com/itm/6-Pieces-MR-PUMICE-PUMI-BAR-SPONGE-Assort-Color/271745980036?epid=1301461599&hash=item3f45529684:g:JQ0AAOSwdvpWC~sw

6 pumesków wystarczyłoby mi do końca życia. ;) A używam sporo.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

 

Taaaa.... tyle że ten Prime słono kosztuje ;)

Jeszcze niedawno $90. Teraz podnieśli chyba na $120 rocznie. W sumie, ja zamawiam sporo w Amazonia. Gdy policzysz benzynę a głównie czas stracony na łażenie pomiędzy regałami to i tak się oplaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, andyopole napisał:

Jeszcze niedawno $90. Teraz podnieśli chyba na $120 rocznie. W sumie, ja zamawiam sporo w Amazonia. Gdy policzysz benzynę a głównie czas stracony na łażenie pomiędzy regałami to i tak się oplaca.

+ Są inne benefity. Prime music, prime video, z darmowej dwudniowej dostawy mogą korzystać inni w household. Ja mówiąc szczerze jakbym chciał scancelowac to nie mogę bo skończy się rozwodem - żona tyle shitu zamawia...

A za każdym razem jak się spóźnią z dostawą to wysyłam e-maila jak to strasznie rozczarowany jestem i dostaje od ręki dodatkowy miesiąc... Już tak pół roku zarobiłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...