Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Xarthisius napisał:

dziekuje za zaangażowanie w pytania na innych formach, sama teraz mam natłok spraw związanych z kończeniem studiów i pracą i ciężko to dodatkowo pogodzić z tym całym rozkminianiem jak ogarnąć sprawę GC, żeby nie przepadła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może da im to trochę do myślenia. Podejrzewam że gdyby oni nie przedłużyli bana to mogli by podróżować do eu a tak wychodzi na to jak Kuba Bogu tak Bóg kubie a i dobrze niech myślą. Troszkę spadnie poparcie gdy nie będzie można odwiedzić rodziny w europie. A bądź co bądź jest tam potężna ilość europejskich imigrantów a i turystów ktorzy chcieli odwiedzić piękne europejskie miata.

https://abcn.ws/2VfEj2e

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do forumowiczów, mocno rozważam wyjazd do turcji żeby lecieć do US i tu pojawia się moje pytanie (z racji tego ze turcja jeszcze zamknięta dla polaków) Jak myślicie na jakiej zasadzie jest sprawdzany ten 15 dniowy okres poza schengen? w jaki sposób jest on udowadniany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, mvgda said:

pytanie do forumowiczów, mocno rozważam wyjazd do turcji żeby lecieć do US i tu pojawia się moje pytanie (z racji tego ze turcja jeszcze zamknięta dla polaków) Jak myślicie na jakiej zasadzie jest sprawdzany ten 15 dniowy okres poza schengen? w jaki sposób jest on udowadniany? 

Ja tylko pamiętam jak pod koniec lutego wracałem do USA i obowiązywał już podobny ban na Chiny. To przy boarding prosili wszystkich pasażerów z Chińskimi paszportami na bok. Z tego co widziałem to jeden wyciągał podczas rozmowy boarding passy i rachunki za hotele. Tak więc nie sądzę, że jest jakaś szczególna metoda. Musisz udowodnić, że byłaś 15 dni poza Schengen - myślę, że na słowo nie uwierzą.

Wg tego co czytam (https://www.timeout.com/news/turkey-has-officially-reopened-its-borders-to-travellers-062320) to Turcja otwarła granicę dla Polaków już:
Even if direct flights haven’t resumed from all countries, air passengers of all nationalities will be allowed in as long as they meet standard Turkish immigration rules. Earlier this month, transport minister Adil Karaismailoğlu said the country was in talks with 92 nations about resuming connections.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, roxey90 napisał:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/postpone-dv-lottery-2020-program-duration-immigration-ban

Znalazłam petycję odnośnie dv2020. :( Wiem że są nikłe szanse by coś się w tej sprawie zadziało, ale jeśli możecie podpisać, to proszę. 

zastanawia mnie czemu ustalona jest liczba 100tys? skoro losowanych jest mniej osób to raz a dwa widząc 100tysiecy na pewno nie przekona to nikogo do zrobienia wyjątku dla 100tys ludzi XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta petycja jest bez sensu, proszenie gościa o zdjęcie ograniczeń które sam nałożył. Raczej marne szanse na sukces.
 

1 hour ago, mvgda said:

zastanawia mnie czemu ustalona jest liczba 100tys? skoro losowanych jest mniej osób to raz a dwa widząc 100tysiecy na pewno nie przekona to nikogo do zrobienia wyjątku dla 100tys ludzi XD

Na tej stronie zawsze jest 100 tysięcy ludzi. I tak prawdę mówiąc jest to prośba o ustosunkowanie się do białego domu. Można się domyślić jaki byłby efekt nawet jakby to 100 tysięcy się uzbierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...