Skocz do zawartości

N400 - Aplikacja 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Wystarczy, że przetłumaczy to ktoś kto zna biegle oba języki. Tłumaczenie musi być drukowane i mieć ten sam format. I na końcu musi być opatrzone oświadczeniem tłumacza. Np wg takiego wzoru:

===

 

Certification by Translator

I [typed name], certify that I am fluent (conversant) in the English and ___________ languages, and that the above/attached document is an accurate translation of the document attached entitled ______________________________.

Signature:

Date:

Typed Name

Address

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, mcpear said:

Nie. Wystarczy, że przetłumaczy to ktoś kto zna biegle oba języki. Tłumaczenie musi być drukowane i mieć ten sam format. I na końcu musi być opatrzone oświadczeniem tłumacza. Np wg takiego wzoru:

===

 

Certification by Translator

I [typed name], certify that I am fluent (conversant) in the English and ___________ languages, and that the above/attached document is an accurate translation of the document attached entitled ______________________________.

Signature:

Date:

Typed Name

Address

Super, dziękuje. 
Czy musi to być odpis skrócony czy zupełny ? Ma to znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o rozwianie moich wątpliwości.
 

We wniosku w sekcji dotyczącej poprzednich miejsc zamieszkania wpisałem wszystkie poprzednie adresy z dokładnymi datami kiedy gdzie mieszkałem. Granice przekroczyłem w sierpniu 2018 i taka datę mam wpisana w GC. Po wprowadzeniu wszystkich danych system informuje o brakujących danych o miejscu zamieszkania od czerwca do sierpnia 2018.

Czy mam wpisać tam polski adres skoro w tym czasie mieszkałem jeszcze w Polsce ? We wniosku mojej żony jest taka sama sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, bartek_p2 said:

Proszę o rozwianie moich wątpliwości.
 

We wniosku w sekcji dotyczącej poprzednich miejsc zamieszkania wpisałem wszystkie poprzednie adresy z dokładnymi datami kiedy gdzie mieszkałem. Granice przekroczyłem w sierpniu 2018 i taka datę mam wpisana w GC. Po wprowadzeniu wszystkich danych system informuje o brakujących danych o miejscu zamieszkania od czerwca do sierpnia 2018.

Czy mam wpisać tam polski adres skoro w tym czasie mieszkałem jeszcze w Polsce ? We wniosku mojej żony jest taka sama sytuacja.

No specjalnie innej opcji nie ma... List every address where you have lived during the last 5 years (including other countries).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Xarthisius said:

BTW, dostalem tydzien temu zaproszenie na interview (na 2 tydzien lipca). Mniej wiecej 3 miesiace od zlozenia. Co ciekawe @mola jeszcze nie dostala mimo, ze "kliknelismy" w tym samym momencie. Moze chca mnie najpierw deportowac, a dopiero sie potem za Nia wezma :)


W jakim mieszkasz stanie ? Dobrze kojarzę ze IL ? Jak długo po złożeniu wniosku byłeś składać odciski palców ? Czy miedzy czasie chcieli od Ciebie jakieś dodatkowe dokumenty informacje itd ? Czy porostu złożenie wniosku i czekanie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bartek_p2 napisał:


W jakim mieszkasz stanie ? Dobrze kojarzę ze IL ? Jak długo po złożeniu wniosku byłeś składać odciski palców ? Czy miedzy czasie chcieli od Ciebie jakieś dodatkowe dokumenty informacje itd ? Czy porostu złożenie wniosku i czekanie ?

 

Illinois. Wnioski wysłaliśmy w połowie marca, Bio mieliśmy niecały miesiąc później. Nie dosyłaliśmy żadnych dokumentów, na razie żadnych dodatkowych informacji również nie chcieli. Czekamy cierpliwie na rozwój sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, bartek_p2 said:

W jakim mieszkasz stanie ? Dobrze kojarzę ze IL ? Jak długo po złożeniu wniosku byłeś składać odciski palców ? Czy miedzy czasie chcieli od Ciebie jakieś dodatkowe dokumenty informacje itd ? Czy porostu złożenie wniosku i czekanie ?

Dla wnioskow skladanych online przez myuscis BIO jest w tej chwili zlecane automatycznie i praktycznie odrazu. My dostalismy notice w ciagu 48h. Zazwyczaj jest z 3-4 tygodniowym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...