Skocz do zawartości

N400 - Aplikacja 2021


Rekomendowane odpowiedzi

13 hours ago, margherita_s said:

U mnie do certyfikatu użyli tego samego zdjęcia, co do zielonej karty kilka lat temu.

U mnie uzyli zdjecie z biometrics. Szczerze mowiac jak dostalam certifikat to bylam zaskoczona skad w ogole to zdjecie sie tam wzielo, bo nawet nie pamietalam zeby mi ktos robil zdjecie. W sumie dobrze, ze w miare sie ogarnelam i uczesalam wlosy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Xarthisius said:

To ja melduje, ze status sprawy mam juz: Oath Ceremony Will Be Scheduled. \o/

Stres byl, nie powiem, ale finalnie najtrudniejsze pytanie jakie mi zadal IO bylo o date slubu (potrzebowalem namyslu, ale odpowiedzialem poprawnie...). Teraz oczekiwanie na ceremonie, ale poniewaz cytujac IO mieszkam na zadupiu to nie jest mi w stanie powiedziec ani gdzie, ani kiedy :)

Gratulacje!

czy interview miałeś w ten sam dzień razem z żona ?

Zastanawiam się czy wysłanie w ten sam dzień aplikacji gwarantuje ze „egzamin” jest również tego samego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartek_p2 napisał:

Gratulacje!

czy interview miałeś w ten sam dzień razem z żona ?

Zastanawiam się czy wysłanie w ten sam dzień aplikacji gwarantuje ze „egzamin” jest również tego samego dnia. 

Nie gwarantuje. Wysłaliśmy w odstępie sekund, ja nawet nie mam jeszcze zaproszenia na interview. Tylko bio mieliśmy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
On 7/12/2023 at 2:00 PM, mola said:

Nie gwarantuje. Wysłaliśmy w odstępie sekund, ja nawet nie mam jeszcze zaproszenia na interview. Tylko bio mieliśmy razem.

Nam się jednak udało. dostaliśmy zaproszenie na ten sam dzień i co dziwne tą samą godzinę na połowę września (3miesiace od wysłania aplikacji)

Czy to możliwe aby egzamin był wspólnie ?

Znajomy który niedawno miał egzamin został zapytany o posiadanie ze sobą rozliczeń podatkowych z ostatnich 5 lat, nie miał ich ze sobą i mimo ze zaliczyl test ma dosłać swoje rozliczenia aby kontynuować proces. 
Czy to konieczne aby mieć ze sobą te rozliczenia ? W zaproszeniu na interview nic o tym nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bartek_p2 napisał:

co dziwne tą samą godzinę na połowę września (3miesiace od wysłania aplikacji)

Czy to możliwe aby egzamin był wspólnie ?

Zazwyczaj prowadzacych interview jest wiecej niz jeden wiec mozecie trafic do dwoch roznych osob. Termin nie jest dokladnie co do minuty bo wiadomo, jeden przypadek trwa krocej inny dluzej. Chodzi o to zeby wszyscy nie przychodzili na osma rano i siedzieli caly dzien. Nie slyszalem o wspolnym interview dla malzenstw, except GC dla malzonka obywatela US.

Co do rozliczen podatkowych, Pani zadala mi pytanie z teza: podatki przez ten czas oczywiscie placiles?". Przytaknalem i tyle bylo na temat IRS. Acha, jeszcze pozartowalismy na temat przedluzajacych sie zwrotow.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...