Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wrocilo Top Gear pod zmieniona nazwa na Amazonie. Pierwszy odcinek calkiem udany, troche za bardzo wyrezyserowany w porownaniu do czasow BBC. Dla samej sekwencji poczatkowej warto bylo kupic wiekszy telewizor... W koncu kosztowalo to $3.2M. Fajnie to trio widziec znow w TV czy tam internecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KaeR napisał:

Wrocilo Top Gear pod zmieniona nazwa na Amazonie. Pierwszy odcinek calkiem udany, troche za bardzo wyrezyserowany w porownaniu do czasow BBC. Dla samej sekwencji poczatkowej warto bylo kupic wiekszy telewizor... W koncu kosztowalo to $3.2M. Fajnie to trio widziec znow w TV czy tam internecie. 

Brytyjskie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Top Gear bez Clarksona/Hammonda/Maya był już na BBC w zeszłym roku - z beznadziejnym Evansem, świetnym Chrisem Harrisem i przeciętnym Mattem LeBlanciem - generalnie w pobliże Top Geara z poprzednich lat się nawet nie zbliżyli.

Grand Tour - przynajmniej pierwszy odcinek - był bardziej amerykański niż brytyjski, ale Clarkson i spółka świetni, dobór samochodów na otwarcie jeszcze lepszy a część o celebrities  wymiatała :) Generalnie będę oglądał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Dnia 10/23/2016 o 18:37, ilon napisał:

Chcialam wczoraj obejrzec Stranger Things, ale juz na samym poczatku sie przestraszylam, ze potem balam sie ogladac sama. Moze kiedys indziej.

Maly update - wczoraj wlasnie zakonczylam pierwszy sezon. Mega wciagajacy. Podobal mi sie i z checia obejrze 2 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

Maly update - wczoraj wlasnie zakonczylam pierwszy sezon. Mega wciagajacy. Podobal mi sie i z checia obejrze 2 ;) 

I ja napiszę, że serial świetny. Niestety pierwszy sezon ustawił poprzeczkę tak wysoko, że obawiam się, że drugi sezon będzie wyraźnie słabszy. I za jakie grzechy tylko 8 odcinków!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...