Skocz do zawartości

Plusy I Minusy Ruchu Bezwizowego


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, scarab napisał:

Zastanawiam się skąd w ogóle biorą się tacy ludzie, a najgorsze, że mam wrażenie że w tym kraju stanowią oni większość  :blink:

I to przytłaczającą. Prawda jest taka, że większość myślących obywateli dawno przystąpiła do programu "ostatni gasi światło". Nieliczni, którzy pozostali właśnie pakują walizki lub kombinują jak się ewakuować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 18.04.2018 o 11:44, cee napisał:

To niech się streszczają, bo ja w sierpniu będę się starała o nową wizę, a tak zaoszczędzę... :P

Kasę i nerwy, bo w nowym paszporcie będę miała wizę rosyjską, a z tego, co czytałam w wątku o DV, to oni tam teraz bardzo tego nie lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech się streszczają, bo ja w sierpniu będę się starała o nową wizę, a tak zaoszczędzę...
Kasę i nerwy, bo w nowym paszporcie będę miała wizę rosyjską, a z tego, co czytałam w wątku o DV, to oni tam teraz bardzo tego nie lubią.
Rok fiskalny chyba do września także możesz spokojnie wypełniać ds160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joanna30 napisał:

Robi się, robi. Ja się na to łapię. Przynajmniej na dzień dzisiejszy ;)  Jak zobaczą moją wizę rosyjską, to mogą zmienić zdanie :P Albo nie. Ale ja to panikara jestem :D

Oj tam, powiesz że to było tylko króciutkie przeszkolenie w GRU i już jestes nazad. Amerykanie niech pilnują tych ruskich, którzy już tutaj są. W Oregon jest ich dużo a w Washington mnóstwo. Nie wierze że wśród nich nie ma szpiegów czy tzw "śpiochów". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Patipitts napisał:

A teraz nie robi sie online przedluzek do turystycznych? Jak wygasają? Cos mi sie obiło o uszy.

Taka możliwość istniała już od pewnego czasu z tym, że od zeszłego roku USA skróciło okres dla Polski, w którym można taki wniosek złożyć od upłynięcia ważności poprzedniej promesy wizowej -  z 24 miesięcy do 12... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...