Skocz do zawartości

Plusy I Minusy Ruchu Bezwizowego


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4/11/2018 o 10:16, Roelka napisał:

 "Dobrze, ze zniosa wizy, miliony Polakow wyjedzie za praca <3".

 

Plus oczywiscie multum komentarzy osob nie wiedzacych jak dziala ruch wizowy.

Te wyjazdy za praca i taka niewiedza spowoduja to, ze wizy zostana wprowadzone ponownie. Przeciez to nie jest na zawsze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 godzin temu, ilya_ napisał:

Te wyjazdy za praca i taka niewiedza spowoduja to, ze wizy zostana wprowadzone ponownie. Przeciez to nie jest na zawsze. 

10 lat już nie ma wklejek wjazdowych na teren Kanady a na początku i teraz są głosy dlaczego mnie nie wpuscili. I tutaj będzie podobnie bo to nie teren Unii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, andyopole napisał:

Najlepsze są komentarze do tego artykułu, tragedia...

Przejrzałam dwie strony komentarzy i mi się odechciało. Ludzie są naprawdę żałośni.  Baaaardzo wielu Polaków zdziwi się jak przyjedzie do US i radośnie oznajmi na granicy, że będą pracować. A potem będzie płacz, bo zwracają do Polski. Albo jak się uda przejść przez lotnisko, będzie płacz że wszędzie będzie wymagane jakieś pozwolenie na pracę czy ID/SSN a tego na vwp się nie dostanie..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze "inteligencji" jak zwykle na dramatycznym poziomie. Zastanawiam się skąd w ogóle biorą się tacy ludzie, a najgorsze, że mam wrażenie że w tym kraju stanowią oni większość  :blink:

Dlatego lepiej byłoby gdyby te ruch wizowy pozostał tak jak jest teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, dzieje się w temacie. Także ze strony KE. 

2. Nie, w tym roku do tego niedojdzie.

3. Wymóg poziomu odmów wizowych poniżej poziomu 3% to nie jest JEDYNY wymóg, który dane państwo musi spełnić... Niektóre z nich są bardziej skomplikowane do spełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...