Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Firma policzyla ile kosztuje rent, papier toaletowy, woda, prad, itp.  I doszla do wniosku ze lepiej niech za to placa pracownicy a nie firma. Czysty zysk.

 

Ja Zurek zaczalem juz w niedziele od ugotowania rosolu, codziennie podgrzewam, dodaje przyprawy, itp. Zupa wielokrotnie podgrzewana za kazdym razem staje sie smaczniejsza.

We wtorek zapeklowalem szynki i boczek, bede wedzil w sobote.

Planuje upiec sernik i babe. Wsio, wiecej nie robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, pelasia napisał:

Bedzie dobrze jak w tym roku jajko ugotuje :D

Ditto! OTOH, upieklam szarlotke wczoraj. Znalazlam przepis z beza. wiec sprobolwalam. Rezultat byl... mieszany. Szarlotka bylaby lepsza bez bezy, ale i tak juz prawie zniknela. Nic nie planujemy na niedziele bo ani ustroju ani specjalnie wiary nie mamy. A na dodatek ma byc sniezyca i zimno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z tradycyjnych to będą jajka faszerowane i ćwikła. Do tego jakaś sałatka pewnie. Żurek za mną chodzi, ale nie sposób było znaleźć mąki żytniej na zakwas, więc będę robić jak dostaniemy mąkę.  Mąż się przymierza do domowego pastrami, ale na kiedy będzie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez nic na Wielkanoc raczej nic nie planujemy specjalnie gotowac. Jestem tylko Ja z mezem i malutki. Jedyne co bym w sumie zjadla to zurek ale nie mam jakos zapalu sie bawic z zakwasem.

Moja tesciowa wczoraj miala test na covid, Czekamy na wyniki. Jej podopieczna wyladowala w szpitalu z zapaleniem pluc i niestety wirusa tez jej stwierdzili takze kwarantanna na calego u mnie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Patipitts napisał:

Moja tesciowa wczoraj miala test na covid, Czekamy na wyniki. Jej podopieczna wyladowala w szpitalu z zapaleniem pluc i niestety wirusa tez jej stwierdzili takze kwarantanna na calego u mnie.

 

Oj to nie za fajnie, trzymajcie się! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patipitts napisał:

Moja tesciowa wczoraj miala test na covid, Czekamy na wyniki. Jej podopieczna wyladowala w szpitalu z zapaleniem pluc i niestety wirusa tez jej stwierdzili takze kwarantanna na calego u mnie.
 

No to kciuki trzymam za negatywny wynik i za lekka chorobe jezeli jest pozytywny. Zycze wam jak najlepiej. Jaka ulga ze dzieci nie sa specjalnie zagrozone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, andyopole napisał:

Juz dzis rano, jadac do pracy postanowiem zrobic liste obecnosci w tym watku bo ostatnio jakos malo sie pokazujecie.

Prosze wiec liste obecnosci w miare mozliwosci podpisywac.  :)

 

No @ilon tu co tydzień prawie się kazała z planów weekendowych spowiadać, to ruch był większy. A tak to jakoś faktycznie marazm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mola napisał:

No @ilon tu co tydzień prawie się kazała z planów weekendowych spowiadać, to ruch był większy. A tak to jakoś faktycznie marazm...

Czasy takie ze nie o plany weekendowe pytac a o zycie…..  :(

Taka byla moja intencyja….

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...