Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Sa wyniki :) negative :) mozna odetchnac z ulga, dziekuje za wszystkie kciuki i slowa wsparcia. Ostatnio nie czuje sie za dobrze psychicznie z ta cala pandemia. Mam ciagle paranoje ze zachoruje albo Ja albo ktos z mojej rodziny. Albo ze to sie nigdy nie skonczy, ze juz nigdy nie bedzie normalnie. Ze wszystkie moje plany legna w gruzach i wszystko bedzie trzeba budowac od nowa. Ze moje dziecko bedzie wzrastac w bardzo trudnych czasach...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Patipitts napisał:

Sa wyniki :) negative :) mozna odetchnac z ulga, dziekuje za wszystkie kciuki i slowa wsparcia. Ostatnio nie czuje sie za dobrze psychicznie z ta cala pandemia. Mam ciagle paranoje ze zachoruje albo Ja albo ktos z mojej rodziny. Albo ze to sie nigdy nie skonczy, ze juz nigdy nie bedzie normalnie. Ze wszystkie moje plany legna w gruzach i wszystko bedzie trzeba budowac od nowa. Ze moje dziecko bedzie wzrastac w bardzo trudnych czasach...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nic się nie martw, w Białej Podlaskiej ani jednego zarazonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu dziecko z gorączką. Co prawda jestem pewna, że to przez jego zęby, bo zamiast 2 ząbki na raz jak normalne dzieci jemu 6 wychodzi. No ale zawsze gdzieś podświadomie się martwię, co jeśli to nie zęby. Zobaczymy czy jak się obudzi to będzie lepiej, bo wszystko właściwie się zaczęło wczoraj pod wieczór. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Patipitts said:

Sa wyniki :) negative :) mozna odetchnac z ulga, dziekuje za wszystkie kciuki i slowa wsparcia. Ostatnio nie czuje sie za dobrze psychicznie z ta cala pandemia. Mam ciagle paranoje ze zachoruje albo Ja albo ktos z mojej rodziny. Albo ze to sie nigdy nie skonczy, ze juz nigdy nie bedzie normalnie. Ze wszystkie moje plany legna w gruzach i wszystko bedzie trzeba budowac od nowa. Ze moje dziecko bedzie wzrastac w bardzo trudnych czasach...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja tez się bardzo boje... zwłaszcza że za 3 dni mamy przeprowadzkę - w szczycie epidemii jacyś obcy goście maja przyjść i moje rzeczy nosić, strasznie mnie to stresuje.. staram się zapakować wszystko sama, nawet meble, żeby jak najmniej dotykali czegokolwiek. 

Przez to wszystko nie mam czasu na swieta i olałam w całości temat w tym roku. Smutno jakoś ale coz :( 

dobrze ze tesciowej test negatywny wyszedł!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu dziecko z gorączką. Co prawda jestem pewna, że to przez jego zęby, bo zamiast 2 ząbki na raz jak normalne dzieci jemu 6 wychodzi. No ale zawsze gdzieś podświadomie się martwię, co jeśli to nie zęby. Zobaczymy czy jak się obudzi to będzie lepiej, bo wszystko właściwie się zaczęło wczoraj pod wieczór.  

Rozumiem Cie bardzo dobrze. Nie sadzilam ze mozna sie tak martwic o kogos dopoki nie zostalam mama. Chociaz i tak z natury jestem bardzo wyluzowana ale jednak mimo wszystko teraz jakos nie da sie wyluzowac. Trzymam kciuki za zabki, nas to dopiero jeszcze czeka.

 

Megan Mam nadzieje ze przeprowadzka przebiegnie bezbolesnie. Jeju chyba bym pozniej wszystko Lysolem spsikala po wniesieniu do nowego. Trzymam kciuki za nowa prace i dziekuje za slowa wsparcia.

 

Mi zostaly jeszcze 3 tyg pracy po 2x w tyg i biore layoff, tzn no pracodawca mnie zwalnia. Troche sie boje tego momentu a troche sie nie moge doczekac.

 

P.S. zmieniajac troche temat to mojego mlodego w koncu wsadzilam w te pieluchy wielorazowe dzisiaj :) jestem nawet zadowolona :)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...