Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Valaya said:

Drodzy, 

Czy ktoś wie kiedy zostaną otwarte granice w USA? Ktoś rzucił datą 01.09.20, z drugiej strony dostałam info od przewoźnika, że od lipca wznawiają połączenia, z trzeciej strony granice Keksyk, Kanada, USA zamknięte minimum do 21.07.20. 

Mam w planach odwiedziny u rodziny i już mam jeden rebooking za sobą. Ale za nim gromy spadną na moją biedną głowę:wub:, bilety kupiłam w październiku 2019 na marzec 2020, a w marcu sami wiecie, potem przebukowaniem na koniec sierpnia :D  co pół roku temu wydawało się ok. 

Tak wiem, są ważniejsze problemy, tylko pytam. Peace

Z tego co wiem, nie ma póki co żadnych informacji. Czekamy jak Trump powie, ze jest OK. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z kolei nie lecimy już American Airlines bo planowane z hukiem bezpośrednie loty do Polski raczej w tym roku się nie odbędą. Zwrócono nam kasę w przeciągu 2 dni! (całe szczęście) Teraz mamy bilety na LOT bezpośrednio z ORD do KRK, 14-go sierpnia. Mam nadzieję że samoloty będą latały do tego czasu. W razie czego zmienimy termin na Boże Narodzenie, ale przyznam że wolałabym sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Jackie said:

My z kolei nie lecimy już American Airlines bo planowane z hukiem bezpośrednie loty do Polski raczej w tym roku się nie odbędą. Zwrócono nam kasę w przeciągu 2 dni! (całe szczęście) Teraz mamy bilety na LOT bezpośrednio z ORD do KRK, 14-go sierpnia. Mam nadzieję że samoloty będą latały do tego czasu. W razie czego zmienimy termin na Boże Narodzenie, ale przyznam że wolałabym sierpień.

Tez wlasnie mamy leciec w polowie sierpnia, z Frankfurtu do Dulles. Codziennie spodziewam sie dostac maila, ze nasz lot zostanie odwolany z powodu malego oblozenia.

Ale jesli sie odbedzie to bedzie pierwsza klasa, doslownie. Wedlug nowych zasad, co drugie siedzenie ma byc wolne, wiec bedziemy miec z mezem caly rzad dla siebie i kotow. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA zadziwia mnie na plus wiele razy.

Wczoraj dostałem dość pozytywny email od mojego ubezpieczyciela, gdzie ubezpieczam auta (nazwy nie wymienię bo nie sądzę, że to wpływa na temat). Napisał mi mniej więcej tak:

"Wszyscy żyjemy w trudnych czasach. Wiemy, że COVID-19 mógł uderzyć CIebie. Postanowiliśmy obiniżyć premium za marzec, kwiecień i maj bo pewnie mniej używałeś aut niż normalnie. Przesyłamy czek na $98 w związku z obniżonym premium"

Szczęką mi lekko oopadła - mówiąc szczerze. Nie spodziewałem się tego. Czy ktoś doświadczył tego samego?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, mcpear said:

USA zadziwia mnie na plus wiele razy.

Wczoraj dostałem dość pozytywny email od mojego ubezpieczyciela, gdzie ubezpieczam auta (nazwy nie wymienię bo nie sądzę, że to wpływa na temat). Napisał mi mniej więcej tak:

"Wszyscy żyjemy w trudnych czasach. Wiemy, że COVID-19 mógł uderzyć CIebie. Postanowiliśmy obiniżyć premium za marzec, kwiecień i maj bo pewnie mniej używałeś aut niż normalnie. Przesyłamy czek na $98 w związku z obniżonym premium"

Szczęką mi lekko oopadła - mówiąc szczerze. Nie spodziewałem się tego. Czy ktoś doświadczył tego samego?

Ponoc USAA mial tez zrobic dla nas cos takiego. Premium widzialam troche obnizone, ale zadnego czeku nie dostalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Tez wlasnie mamy leciec w polowie sierpnia, z Frankfurtu do Dulles. Codziennie spodziewam sie dostac maila, ze nasz lot zostanie odwolany z powodu malego oblozenia.

Ale jesli sie odbedzie to bedzie pierwsza klasa, doslownie. Wedlug nowych zasad, co drugie siedzenie ma byc wolne, wiec bedziemy miec z mezem caly rzad dla siebie i kotow. :D

 

Życzę ci z całego serca by lot się odbył, ja na wakacje lecę a ty do domu :) 

A tak na marginesie ja tam bym się nie zmartwiła gdyby odwołano loty gdy już będziemy wracali z wakacji ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...