Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Patipitts napisał:

Ja chcialam jechac na caly wrzesien ale niestety biura paszportowe pozamykane I nie mam jak wyrobic dziecku paszportu :(

Zaczęli otwierać, ale nie wszędzie i pierwszeństwo mają naturalnie wnioski złożone przed covidem oraz nagłe wypadki, więc pewnie trochę to zajmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

Dziekuje bardzo! U mnie w miare byl crazy miesiac. Najpierw sprawa z babcia, pandemia, protesty a na koniec wszystkiego to jedna z moich sasiadek dostala jakiegos solidnego zalamania nerwowego czy jak by to nazwac. W kazdym badz razie, piatek tydzien temu z rana strasznie bylo u niej glosno w mieszkaniu. Krzyki, no konkretna awantura. Wiec inni sasiedzi wezwali policje. Po przyjezdzie policji ow sasiadka zaczela do nich strzelac, na kazda probe konktatu ze strony policji ona oddawala strzal. Przez drzwi, przez okno na dosc ruchliwa ulice, przez sciany, podloge i sufit. Okolo 10 rano dostalam text od managementu, ze wszyscy mamy sie schronic, bo jest active shooter w budynku. Long story short, caly budynek otoczony policja, SWAT, FD, karetki. W zyciu czegos takiego nie widzialam. Okolo 5pm po poludniu zadzwonili do mnie z biura z kilkoma pytaniami i powiedzieli, ze beda ewakuowac caly budynek. Troche sie zestresowalam bo nie bylo mnie w domu i myslalam, ze do wieczora to sie juz rozegra, a moje psy byly w domu, wiec powiedzialam im, ze musze je zabrac. Musialam sie kontaktowac z policja i czekac w kolejce. W kazdym badz razie okolo 9pm moglam podjechac i w towarzystwie SWAT weszlam do budynku i mojego mieszkania i zabralam psy. Cala akcja zakonczyla sie okolo 3 nad ranem nastepnego dnia. Poza dosc sporymi zniszczeniami w budynku, zniszczeniem sprzetu policji (robotow, dronow) nikomu nic sie nie stalo. Ale jaka akcja. 

 

Ja pierdzielę, myślałam że moich szpitalnych historii nikt na forum nie pobije, a jednak :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

Niby normalna 32letnia dziewczyna, z dobra praca i w ogole, wiec jest to dosc niepokojace. 

Schizofrenia z reguły objawia się u młodych ludzi (starszych nastolatków aż do 30-35). Może jakieś dragi wzięła? Mam nadzieję że znajdzie pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rzecze1 napisał:

Az mnie trzęsie ze złości jak to czytam :)  Nie na Ciebię oczywiście, ale na EU. Ja na swój zwrot z LOT-u i KLM-u czekam juz 3 miesiące. LOT obiecał zwrot od razu, ale nie oddał ("I co nam Pan zrobi?"). KLM odmówił, obiecując w zamian voucher. Do dziś dnia nie dostałem ani vouchera, ani pieniędzy. Mamy unijnych regulacji więcej niz da się zliczyc, ale jak przyszło co do czego to się okazało, ze jedno zmarszczenie brwii US Department of Transport jest 1000 razy więcej warte niz wszystie ustawy wydane przez przez przepłacanych urzędników z Brukseli.

 

Kolega czeka od końca kwietnia na zwrot z United, być może my mieliśmy szczęście? Idę kuknąć na flyertalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli otwierać, ale nie wszędzie i pierwszeństwo mają naturalnie wnioski złożone przed covidem oraz nagłe wypadki, więc pewnie trochę to zajmie. 

Slyszalam wlasnie, jestem na bierzaco ale niestety nasze biura dalej zamkniete:( moja tesciowa wyslala wniosek w marcu zaraz przed pandemia i dostala informacje ze moze czekac ok 6mcy.

Wspolczuje Jackie i ilon. I Tobie andy. Wiem jak to jest bo moj dziadek odszedl rok temu. A babcia tez juz jest coraz slabsza a prawnuczka by chciala poznac, chyba mi serce peknie jak nie zdarze...

Ilon niezla akcja ale wiesz co. Jesli to sie mialo komus z tego forum przytrafic to wlasnie Tobie, ty chyba takie rzeczy przyciagasz :P


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andyopole napisał:

Ze niby taka forumowa la femme fatalle....   :D

Haha Andy, no ktos musi!

15 godzin temu, Patipitts napisał:

Ilon niezla akcja ale wiesz co. Jesli to sie mialo komus z tego forum przytrafic to wlasnie Tobie, ty chyba takie rzeczy przyciagasz :P

Haha no ja sie tez smieje, moi znajomi to w kazdy piatek sie mnie pytaja co za ciekawe atrakcje zaplanowalam na weekend i czy wszystko jest legalne/bezpieczne. Moim rodzicom jak powiedzialam, ze mam ewakuacje z mieszkania to nawet nic w sumie nie powiedzieli, bo nawet jakos zaskoczeni za bardzo nie byli. Ale to racja, ja chyba mam jakis magnez wbudowany do przyciagania jakis dziwnych rzeczy, zdarzen i ludzi. 

16 godzin temu, Jackie napisał:

Ja pierdzielę, myślałam że moich szpitalnych historii nikt na forum nie pobije, a jednak :D 

Jackie dziel sie jakimis historyjkami! U mnie w robocie tez czasami dobre dramy, ale na szczescie w hotelu to raczej takie niezagrazajace zyciu (no chyba, ze ktos za mocno popije) ale zazwyczaj zawsze cos smiesznego sie tu dzieje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/17/2020 at 10:50 AM, Patipitts said:

Ja chcialam jechac na caly wrzesien ale niestety biura paszportowe pozamykane I nie mam jak wyrobic dziecku paszportu :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja aplikowałam o paszport dla małego w lutym, zanim jeszcze cokolwiek było zamknięte, babeczka mnie zapewniała ze max 4-5 tygodni i będzie. Do dziś czekamy i wieści brak :(  tak wiec utknęliśmy w usa. A szkoda bo skoro i tak pracuje z domu to mogłabym w PL posiedzieć trochę, mamę odwiedzić która siedzi sama od tylu miesięcy :( 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aplikowałam o paszport dla małego w lutym, zanim jeszcze cokolwiek było zamknięte, babeczka mnie zapewniała ze max 4-5 tygodni i będzie. Do dziś czekamy i wieści brak   tak wiec utknęliśmy w usa. A szkoda bo skoro i tak pracuje z domu to mogłabym w PL posiedzieć trochę, mamę odwiedzić która siedzi sama od tylu miesięcy  

Wspolczuje ale moze juz niedlugo cos sie ruszy w temacie. W ogole mialam pisac ci ze ostatnio dostalam rachunek od dentysty na $125 za... taaak za znieczulenie ogolne :D ale zaplacilam, juz nie chcialo mi sie wyklocac tylko mnie zdziwilo ze wg ubezpieczenia to koszt znieczulenia o jaki aplikowala klinika byl 250$ a oni tylko chcieli polowe :P tak pisze bo pamietam ze ciebie tez to samo spotkalo :P


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/19/2020 at 2:57 PM, Patipitts said:


Wspolczuje ale moze juz niedlugo cos sie ruszy w temacie. W ogole mialam pisac ci ze ostatnio dostalam rachunek od dentysty na $125 za... taaak za znieczulenie ogolne :D ale zaplacilam, juz nie chcialo mi sie wyklocac tylko mnie zdziwilo ze wg ubezpieczenia to koszt znieczulenia o jaki aplikowala klinika byl 250$ a oni tylko chcieli polowe :P tak pisze bo pamietam ze ciebie tez to samo spotkalo :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nomen omen - dziś dostałam maila z info że aplikacja o paszport jest „approved” i w ciągu 2tyg wyślą paszport, także ruszylo! :) 

a co do rachunku za znieczulenie to mi się ostatecznie udało nie zapłacić :p 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...