Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Patipitts napisał:


Dajesz nadzieje! Mama wyslala mi paczke 18 maja i nadal cisza. Co prawda z Polski a nie do ale droga ta sama :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Policz sobie 3.5 miesiąca, będzie EDT. :P Poza tym. W Białej P. Jest teraz prezydent z PO co dodatkowo komplikuje sprawę. Na dodatek nazwali se rondo imieniem WOŚP, wiadomo kto rzadzi Poczta Narodową. Nie bylbym takim optymistą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Patipitts napisał:


Dajesz nadzieje! Mama wyslala mi paczke 18 maja i nadal cisza. Co prawda z Polski a nie do ale droga ta sama :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja zamowilem drobna rzecz z ebaya od sprzedawcy w PL - wyslane poczta, przyszlo po jakims miesiacu. Wiec spoko kiedys powinno dojsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kzielu napisał:

Ogolnie to mozg roznorakie rzeczy wyczynia i wiekszosc mysli ze zginie i nie ginie i na odwrot - w wiekszosci smiertelnych wypadkow wiekszosc nie wiedziala ze zginie <--- moja spekulacja bardziej niz cokolwiek bo zagadnienie jest psychologiczne, nie inzynierskie.

OK, wlasnie to chcialam uslyszec, ze w wiekszosci smiertelnych wypadkow wiekszosc osob nie wiedziala o tym zbyt dlugo. A tak bedac w temacie kzielu, to jak myslisz, co sie stalo z MH370? :> 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobotnie fajerwerki - generalnie w USA odbywają się u Was czy odwołują? W moim miasteczku fajerwerki z plaży (gdzie gromadziły się tłumy), przeniesiono do parku w środku miasteczka i ... zakazano przychodzić (zablokowano parkingi, zamknięto park, zapowiedziano transmisję w internecie). Generalnie pół (może ponad) miasta jest oburzona. Zapowiedziane są protesty i manifestcje (może nie na miarę BLM), ale spokojne i leniwe miasteczko południowej Kalifornii nagle stanie w protestach. Uczę się tego kraju każdego dnia na nowo. Nie wiem czy komuś w Polsce chciałoby się na wiece protestacyjne przyjść po ... odwołaniu fajerwerków

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz sobie 3.5 miesiąca, będzie EDT.  Poza tym. W Białej P. Jest teraz prezydent z PO co dodatkowo komplikuje sprawę. Na dodatek nazwali se rondo imieniem WOŚP, wiadomo kto rzadzi Poczta Narodową. Nie bylbym takim optymistą. 

Widze Andy ze na bierzaco jestes :D tego o rondzie nawet sama nie wiedzialam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ilon napisał:

OK, wlasnie to chcialam uslyszec, ze w wiekszosci smiertelnych wypadkow wiekszosc osob nie wiedziala o tym zbyt dlugo. A tak bedac w temacie kzielu, to jak myslisz, co sie stalo z MH370? :> 

 

Spoko, nie ma jak pocieszac forumowiczow na wypadek potencjalnej smierci ;-) 

Skonczyl gdzies po srodku morza jakiegos... Zobacz jak dlugo szukali CVR i FDR z AF447 mimo ze wiedzieli dokladnie gdzie sie rozbil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mcpear napisał:

Jak sobotnie fajerwerki - generalnie w USA odbywają się u Was czy odwołują? W moim miasteczku fajerwerki z plaży (gdzie gromadziły się tłumy), przeniesiono do parku w środku miasteczka i ... zakazano przychodzić (zablokowano parkingi, zamknięto park, zapowiedziano transmisję w internecie). Generalnie pół (może ponad) miasta jest oburzona. Zapowiedziane są protesty i manifestcje (może nie na miarę BLM), ale spokojne i leniwe miasteczko południowej Kalifornii nagle stanie w protestach. Uczę się tego kraju każdego dnia na nowo. Nie wiem czy komuś w Polsce chciałoby się na wiece protestacyjne przyjść po ... odwołaniu fajerwerków

 

U nas odwołane. Zazwyczaj był fajny show od kooperacji miasto-kampus, oraz mniejszy show od jednego z lokalnych country clubów. Nie wiem jak country club, ale miasto odwołało.

Natomiast...

Nasz sąsiad wraz z kolegami wybrał się na zakupy fajerwerkowe do Indiany i - wedle sąsiadki - panowie trochę popłynęli. Mamy dostać namiary na tajną miejscówkę, gdzie będą dolary wysadzać w powietrze, więc pewnie pojedziemy i z samochodu będziemy podziwiać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, mcpear said:

Jak sobotnie fajerwerki - generalnie w USA odbywają się u Was czy odwołują? 

U nas odwolali, ale sasiad organizuje z kolegami DYI pokaz, na ktory dostalismy zaproszenie. Nie wiem w sumie czy moge o tym w internetach pisac, bo kto wie na ile to legalne... Po fajerwerki musieli jezdzic do Indiany, bo w IL nie mozna kupowac bez licencji, co tez jest mind-blowing :) Kalacha moge sobie kupic, ale petard juz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Xarthisius napisał:

U nas odwolali, ale sasiad organizuje z kolegami DYI pokaz, na ktory dostalismy zaproszenie. Nie wiem w sumie czy moge o tym w internetach pisac, bo kto wie na ile to legalne... Po fajerwerki musieli jezdzic do Indiany, bo w IL nie mozna kupowac bez licencji, co tez jest mind-blowing :) Kalacha moge sobie kupic, ale petard juz nie.

Tutaj to samo - granica z IN rzut beretem i doslownie mile od granicy jest gigantyczny sklep z fajerwerkami... Tylko jedno z okolicznych miast bedzie mialo pokaz bo "freedom", reszta dawno odwolala...

A co do US i fajerwerkow (co roku - poza 2020) w Louisville, IN odbywa sie air show "Thunder over Louisville" - jest nad rzeka, nie na lotnisku wiec wszyscy sie schodza nad brzeg. Pokaz jest generalnie spoko jezeli pogoda dopisuje, ale prawdziwy tlum zwala sie dopiero o 9:30pm, po pokazach - bo o 10pm jest pokaz fajerwerkow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...