Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jackie napisał:

Tutaj nie bylo specjalnych watpliwosci w kwestii przyczyn - pierwsze spekulacje "ekspertow lotniczych" z internetu byly ze to silniki (akurat nasze) -  a ze dual engine failure zdarza sie _niezwykle_ rzadko to dosc szybko po 30 sekundowej analizie zapisu z radaru / korespondencji z ATC bylo wiadomo co jest grane.

Ja z zasady takich linii unikam (na swoja prywatna czarna liste).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, kzielu said:

Ja z zasady takich linii unikam (na swoja prywatna czarna liste).

Dawaj te listę, bom ciekawa na którym miejscu jest Aeroflot i Ukrainian Airlines :p 

Ja osobiscie o życie się bałam tylko raz, latając lokalnymi liniami po Indonezji (bylo to w 2008), bo wiele z nich nie jest (a przynajmniej nie było wtedy) dopuszczonych do lotów międzynarodowych jako, że nie spełniają standardów bezpieczeństwa...Pamietam jak pilot nas ostrzegał, że przy lądowaniu będzie mocno trzęsło (a w samolocie nie było pasów bezpieczeństwa) bo musi szybko posadzić maszynę i wyhamować bo na końcu pasa na lotnisku leży jeszcze wrak rozbitego samolotu z zeszłego roku... było to w Surakarcie na wyspie Java o ile dobrze pamietam... Pamiętny lot :)  

Edytowane przez MeganMarkle
Pomyliłam nazwę miasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Pamiętny lot :)  

 

Mój pamiętny nie był aż tak egzotyczny, leciałam Air Canada z Montrealu do Rouyn-Noranda (zadupiaste malutkie miasteczko w północnym Quebecu). Nie mam pojęcia jaki to był samolot ale pamiętał chyba pierwszą wojnę i trząsł się calutki lot tak że w ogóle nic nie było słychać poza szumem i jękiem rozciąganego metalu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...