Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

On 6/9/2020 at 5:01 PM, Jackie said:

A tak z innej beczki: drodzy forumowicze którzy mieszkają w stanach z łagodnym klimatem, JAK PRZEKONAĆ MĘŻA DO PRZEPROWADZKI? :D 

Ja bym dodal, ze w cieplejszych stanach ludzie sa tacy jacys bardziej wyluzowani i jakby mniejszy stres byl na ulicach czy tam w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Xarthisius said:

Teraz jest jedna, zcentralizowana strona dla wszystkich konsulatow: https://www.gov.pl/web/usa

Dzięki, nie wiedziałem o tym. Szukam informacji (formuarza zgłoszeniowego) na temat przyszłotygodniowych lotów do Polski, ale nie mogę się doszukać. Będę dzwonił do konsulatu, ale wątpię że w weekend ktoś odbierze telefon. Może , ktoś coś wie na ten temat? Z tego co mi wiadomo są dwa loty potiwerdzone,  16 czerwca z ORD i 17go z NY do WAW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2020 o 22:52, Xarthisius napisał:

Teraz jest jedna, zcentralizowana strona dla wszystkich konsulatow: https://www.gov.pl/web/usa

Weszłam z ciekawości i przy okazji zarejestrowałam się do wyborów. Nigdy wcześniej tutaj nie głosowałam ( za daleko do konsulatu) ale ze w tym roku można wszystko korespondencyjnie to trzeba koniecznie to wykorzystać! ;)   

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, andyopole said:

W oryginalnym artykule napisali [1]. Nic nie zaplaci, bo mimo tego ze ma $6k out of pocket, to leczenie COVID-19 jest "wspierane" z budzetu federalnego. Ile Ty za to zaplacisz to zapytaj swojego Szefa jak bedzie wykupowal ubezpieczenie dla pracownikow na przyszly rok :)

[1] https://www.seattletimes.com/seattle-news/inspiring-story-of-seattle-mans-coronavirus-survival-comes-with-a-1-1-million-dollar-hospital-bill/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, 

Czy ktoś wie kiedy zostaną otwarte granice w USA? Ktoś rzucił datą 01.09.20, z drugiej strony dostałam info od przewoźnika, że od lipca wznawiają połączenia, z trzeciej strony granice Keksyk, Kanada, USA zamknięte minimum do 21.07.20. 

Mam w planach odwiedziny u rodziny i już mam jeden rebooking za sobą. Ale za nim gromy spadną na moją biedną głowę:wub:, bilety kupiłam w październiku 2019 na marzec 2020, a w marcu sami wiecie, potem przebukowaniem na koniec sierpnia :D  co pół roku temu wydawało się ok. 

Tak wiem, są ważniejsze problemy, tylko pytam. Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...