Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, katlia napisał:

To bardzo przygnebiajace. U mnie w sklepach tak 98%-100% ludzi w maskach. 

U nas na powrót maski mandatory w zamkniętych obiektach. Przed drzwiami stoi gostek i jak ktoś maski nie ma to mu wręcza. 

Moja niewielka firma dostała $100k na takie kwarantannowe przypadki. Tak więc @pelasia, Twój boss też pewnie dostał kasę od rządu żeby zapłacić za siedzenie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kolejna historia - lokalna restauracja (niewielki chain) Cootie's Brown - wbijamy się na lunch, pięćset stolików pustych. Nikt z obsługi nie nosi maski, sadzają nas na końcu sali, 15 minut później dwa sąsiednie stoliki obsadzone rodzinami - mimo możliwości rozsadzenia ludzi co najmniej z odstępem stolika. Przenosimy się na zewnątrz i za chwilę to samo, dwa sąsiednie stoliki obsadzone, mimo dziesięciu innych pustych.

Oni tu na południu mają to centralnie w dupie. Tak wygląda rzeczywistość. WTF.

(Bristol jest na granicy TN i VA, przyjechałem jak co roku ścigać się na Bristol Motor Speedway / Thunder Valley)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, kzielu said:

Więc kolejna historia - lokalna restauracja (niewielki chain) Cootie's Brown - wbijamy się na lunch, pięćset stolików pustych. Nikt z obsługi nie nosi maski, sadzają nas na końcu sali, 15 minut później dwa sąsiednie stoliki obsadzone rodzinami - mimo możliwości rozsadzenia ludzi co najmniej z odstępem stolika. Przenosimy się na zewnątrz i za chwilę to samo, dwa sąsiednie stoliki obsadzone, mimo dziesięciu innych pustych.

Oni tu na południu mają to centralnie w dupie. Tak wygląda rzeczywistość. WTF.

(Bristol jest na granicy TN i VA, przyjechałem jak co roku ścigać się na Bristol Motor Speedway / Thunder Valley)

Troche mnie to przeraza. :/ W mojej okolicy wszyscy wszedzie nosza maski i trzymaja sie od siebie zdaleka. Nie wyobrażam sobie poki co innej rzeczywistosci. 

Eh. Naprawde nie chce wracac do USA. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...