Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, SanFrancisco said:

Zastanawiam się jak to jest możliwe, że tyle osób przebywa w USA nielegalnie? Przejechałem ostatnio 10 godzin autostradą i 2 razy natknąłem się na bramki z Border Patrol, gdzie prosili mnie o pokazanie wizy...

To masz niezłego pecha. Ja mieszkam 6ty rok. Przez bramkę CBP przy Orange County przejeżdżałem chyba w tym czasie z 30 razy. W większości przypadków była całkowicie nieczynnna (w sensie nikt nie kontrolował) a w pozostałych przypadkach gość stał i machał "jechać, jechać". Raz chyba tylko coś bardziej kontrolowali ale spojrzał przez okno i machnął nic nie wołając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służby to patrzą dokładnie po kolorze skóry + po samochodzie (jak jeździsz czymś, co powoli zaczyna przypominać stan rozkładu, to masz spore szanse, że będą cię zatrzymywać dosyć często na autostradzie pod błahym powodem do wyrywkowej kontroli).

Mąż pochodzenia latynoskiego i za czasów, kiedy jeździł starą, obdrapaną Jettą, co i rusz go kontrolowali (przynajmniej ze 2-3 razy w roku). Od kiedy zmienił samochód kontrole mu się praktycznie nie zdarzają (może miał 1-2 od tego czasu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Iskierka said:

Służby to patrzą dokładnie po kolorze skóry + po samochodzie (jak jeździsz czymś, co powoli zaczyna przypominać stan rozkładu, to masz spore szanse, że będą cię zatrzymywać dosyć często na autostradzie pod błahym powodem do wyrywkowej kontroli).

Mąż pochodzenia latynoskiego i za czasów, kiedy jeździł starą, obdrapaną Jettą, co i rusz go kontrolowali (przynajmniej ze 2-3 razy w roku). Od kiedy zmienił samochód kontrole mu się praktycznie nie zdarzają (może miał 1-2 od tego czasu).

 

Ja nie widze nic dziwnego w tym ze policja kontroluje stare i odrapane samochody... Jak dla mnie to chca sprawdzać czy auto dalej nadaje sie do ruchu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka v.2 napisał:

Ja nie widze nic dziwnego w tym ze policja kontroluje stare i odrapane samochody... Jak dla mnie to chca sprawdzać czy auto dalej nadaje sie do ruchu. ;)

Chyba mnie niedlugo tez zaczna sprawdzac po tym jak zawalilam w sciane w garazu :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...