Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wszystkie oficjalne imprezy odwolane, ale nieoficjalnie odbyla sie parada "drive-by" zorganizowana przez jedna z remiz strazackich. Syn sie ubral patriotycznie w czapke stylizowana na statue wolnosci zrobiona w przedszkolu, koszulke w red, white & blue i zaopatrzyl we flage. Ustawilismy sie na trasie przejazdu, zeby pomachac i bylismy jedyni w promieniu 100m. Zapomnialem, ze tu jest zwyczaj ze dzieciom cukierki sypia. Syn na poczatku niemrawo machal, ale jak zobaczyl ze leca "CANDIES DAD!!! THEY'RE THROWING CANDIES!!!" to malo mu reka nie odpadla. "Utarg" mial lepszy niz w Halloween, az sie niektorzy zatrzymywali i roztkliwiali jaka to ladna czapka i wogole jak patriotycznie. Przezornie sie nie odzywalem, zeby Synowi nie psuc wizerunku akcentem ;-) Takze podstawa to dobry ubior!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto uczciłem czynem. Popełniłem ławkę. Narazie będzie stała u mnie ale jej ostateczne miejsce będzie pod "grzybkiem". Budowa nowego, firmowego warehouse idzie ostro i tam będzie kącik na powietrzu, zwany "grzybkiem", gdzie "firmowe grzyby", najstarsze stażem będą w pogodne dni oczekiwać na emeryturę i rozprawiać o spokojnej starości. Jestem drugi stażem po wlascicielu, muszę zadbać o wygodę weteranów. 

Muszę tylko zabejcowac i zaolejować bo każda deska z innej parafii. :D

15939006176761897807927.jpg

  • Like 3
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andyopole napisał:

Święto uczciłem czynem. Popełniłem ławkę. Narazie będzie stała u mnie ale jej ostateczne miejsce będzie pod "grzybkiem". Budowa nowego, firmowego warehouse idzie ostro i tam będzie kącik na powietrzu, zwany "grzybkiem", gdzie "firmowe grzyby", najstarsze stażem będą w pogodne dni oczekiwać na emeryturę i rozprawiać o spokojnej starości. Jestem drugi stażem po wlascicielu, muszę zadbać o wygodę weteranów. 

Muszę tylko zabejcowac i zaolejować bo każda deska z innej parafii. :D

15939006176761897807927.jpg

Andy, piękna robota! 

Jeszcze by się stolik dla "weteranów" przydał do kompletu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/3/2020 at 11:39 AM, kzielu said:

Więc kolejna historia - lokalna restauracja (niewielki chain) Cootie's Brown - wbijamy się na lunch, pięćset stolików pustych. Nikt z obsługi nie nosi maski, sadzają nas na końcu sali, 15 minut później dwa sąsiednie stoliki obsadzone rodzinami - mimo możliwości rozsadzenia ludzi co najmniej z odstępem stolika. Przenosimy się na zewnątrz i za chwilę to samo, dwa sąsiednie stoliki obsadzone, mimo dziesięciu innych pustych.

Oni tu na południu mają to centralnie w dupie. Tak wygląda rzeczywistość. WTF.

(Bristol jest na granicy TN i VA, przyjechałem jak co roku ścigać się na Bristol Motor Speedway / Thunder Valley)

A gubernator nakazał maski nosić? U nas jest prikaz z góry i z tego co widzę to się 95% ludzi do niego stosuje. Po raz pierwszy od pół roku zdecydowaliśmy się z okazji swieta na rodzinny luncz w restauracji w Calabasas i było bardzo sanitarnie - siedzenie tylko nazewnatrz, co trzeci stolik można zająć, stoły odgrodzone wysoka przezroczysta ścianka, dezynfekowane po każdy kliencie,  kelner w masce z filtrem N95 i przyłbica (wyglądał jakby w szpitalu pracował). Także czuliśmy się bezpiecznie. Fakt, że ciężko na mieście w tych maskach wytrzymać przy upale 34’C.... dobrze, że z domu pracuje i chociaż do pracy tego dziadostwa zakładać nie muszę. Mamy już w pracy dwie osoby Covid-pozytywne :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...