Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

25 minutes ago, katlia said:

Ciekawe -- czy z powodow wiekszych mozliwosci profesjonalnych -- czy nizszych kosztow zycia? 

Jedno i drugie w sumie. Ale argumentem, który skłonił mnie w ogóle do rozważenia opuszczenia pięknej Kalifornii jest fakt, że mdli mnie na samą myśl o powrocie do obecnej pracy... Takie to odkrywcze refleksje człowieka nachodzą na macierzyńskim ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MeganMarkle napisał:

Jedno i drugie w sumie. Ale argumentem, który skłonił mnie w ogóle do rozważenia opuszczenia pięknej Kalifornii jest fakt, że mdli mnie na samą myśl o powrocie do obecnej pracy... Takie to odkrywcze refleksje człowieka nachodzą na macierzyńskim ;) 

polecam zaczac przegladac rozne stronki z mieszkaniami gdzies w NJ czy upstate NY, domami itp, ceny, jaka okolica, szkoly, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, ilya_ said:

polecam zaczac przegladac rozne stronki z mieszkaniami gdzies w NJ czy upstate NY, domami itp, ceny, jaka okolica, szkoly, itp...

Mój stary ogląda regularnie ;) ale i tak wszystko będzie zależeć od tego gdzie praca... a na razie nikt mi żadnej oferty nie złożył tak więc „myślał indyk o niedzieli...”;)

Edytowane przez MeganMarkle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Xarthisius napisał:

Achievement unlocked: pierwszy raz w USA skradziono mi dane karty kredytowej. 

Kurcze, mam nadzieje, ze wiekszosc zakupow za toba. Tylko raz cos takiego mi sie przytrafilo -- dane karty kredytowej skradzione nie w Meksyku, nie w Mongolii, nie w Inidiah czy Afryce... nie, w cywilizowanej, bezpiecznej Japonii... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Achievement unlocked: pierwszy raz w USA skradziono mi dane karty kredytowej. Jakis "gieniusz" zbrodni probowal zrobic zakupy na $45 w ALDI w Oklahomie + jakies 4 inne transakcje, ktore natychmiast zostale wychwycone. W rezultacie karta zablokowana... Nie ma to jak zaczac Swieta z przytupem.

Ech, niestety przy zacofaniu systemu płatności tutaj zdarza się regularnie...

Ja ostatnio zauważyłem charge z Apple.com za $1.09. Jako że od Apple trzymam się z daleka, łatwo wypatrzyłem.

Chase kartę przysłał na drugi dzień. To już chyba piąty raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, katlia said:

Kurcze, mam nadzieje, ze wiekszosc zakupow za toba. Tylko raz cos takiego mi sie przytrafilo -- dane karty kredytowej skradzione nie w Meksyku, nie w Mongolii, nie w Inidiah czy Afryce... nie, w cywilizowanej, bezpiecznej Japonii... 

Na liscie zakupow zostala mi juz tylko glowka bialej kapusty, ktorej zapomnielismy dzisiaj, takze damy rade :)

4 minutes ago, kzielu said:

Ech, niestety przy zacofaniu systemu płatności tutaj zdarza się regularnie...

Ja ostatnio zauważyłem charge z Apple.com za $1.09. Jako że od Apple trzymam się z daleka, łatwo wypatrzyłem.

Chase kartę przysłał na drugi dzień. To już chyba piąty raz.

Pani na infolinii powiedziala, ze ze wzgledu na to ze cyt. "jestem wyjatkowym" klientem nowa karta bedzie wyslana w trybie expedited i ma byc we wtorek. Z wrazenia nie zapytalem na czym polega moja wyjatkowosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...