Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

... moj PL paszport dotarl w zeszlym tygodniu FedExem (signature required) - dla przypomnienia - odnawialem go w konsulacie w NYC 6-ego grudnia...

Tak przy okazji - zeszly tydzien spedzilem w Tokio (sluzbowo) - NYC przy nim wyglada tak mniej wiecej jak polski Radom, Łodź czy inne Skierniewice...

Mało czasu miałem ale wróce do JP na pewno. Fantastyczny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kzielu napisał:

Tak przy okazji - zeszly tydzien spedzilem w Tokio (sluzbowo) - NYC przy nim wyglada tak mniej wiecej jak polski Radom, Łodź czy inne Skierniewice...

 

:D 

Japonia jest na moim bucket list. Konkretnie Kyoto ale Tokyo też mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2020 o 17:01, andyopole napisał:

A bo to juz tak jest ze pijany to jak swieta krowa….   :D

 

A tak, a pro pos... @ilya_ w UK za ten gaz pieprzowy mialbys spore klopoty...

nie wiem, byc moze, nie znam prawa UK. 

 

Dnia 16.01.2020 o 16:47, MeganMarkle napisał:

Nie dziwie się że niełatwo Ci się otrzasnac, okropne doświadczenie :O ale szacun że zachowałeś zimną krew i udało Ci się obronić! Z drugiej strony nie jestem zdziwiona, że takie rzeczy się dzieją bo pamietam z czasów mojego W&T ponad 14 lat temu że w gazetach w NYC podobne historie nożowników w metrze opisywali. Pamietam jak dziś bo stałam na jednej ze stacji metra i czytałam w gazecie że właśnie wczoraj na tej dokładnie stacji w srodku dnia pocięli nożem dziewczynę bo nie chciała kasy dać O.O

aczkolwiek mojego kolegę w Warszawie pchnęli nożem w tramwaju jadącym z centrum na Pragę, pełnym ludzi, w samo południe. Dostał noż w udo zanim zdążył po portfel sięgnąć :/ a ja przez całe studia zlazilam pieszo po pijaku całą stolice i inne zadupia wlekąc swój pijany tyłek na nocny autobus :p 

najelpsze jest to, ze nie jezdze metrem juz z dobry rok. Ten jeden raz....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

... moj PL paszport dotarl w zeszlym tygodniu FedExem (signature required) - dla przypomnienia - odnawialem go w konsulacie w NYC 6-ego grudnia...

Tak przy okazji - zeszly tydzien spedzilem w Tokio (sluzbowo) - NYC przy nim wyglada tak mniej wiecej jak polski Radom, Łodź czy inne Skierniewice...

Mało czasu miałem ale wróce do JP na pewno. Fantastyczny kraj.

potwierdzam, tokio to jedno z najlepszych miejsc jakie widzialem na swiecie. 

ogolnie japonia to zupelnie inny swiat. Nie tylko tokio czy kyoto ale i male miejscowosci...

czy bym sie z nyc wyprowadzil do tokio ? Jak tylko bym dostal tam prace........

 

Godzinę temu, Jackie napisał:

 

:D 

Japonia jest na moim bucket list. Konkretnie Kyoto ale Tokyo też mnie interesuje.

kazdy z moich znajomych, ktory odwiedzil japonie jest mega zadowolony i chce wrocic. 

Nie tylko klimat ale i kuchnia robi swoje ! 

Edytowane przez ilya_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...