Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylem tylko przez 4 dni, ktorych wiekszosc spedzilem w hangarze ANA na Hanedzie - ale ten wolny czas co mialem to wykorzystalem w pelni, wlacznie w full hardcore experience japonskiego metra/pociagu (JR linia Yamanote konkretnie) w godzinach szczytu (moglem jezdzic taksowkami ale tak sie specjalnie realnego zycia nie zobaczy) - w glowie sie nie miesci ile ludzi moze sie upchnac do pociagu i ja wszyscy stoicko reaguja na bycie sciskanym, popychanem itd.

Spokojnie moglbym tam byc miesiac i nie wyczerpalbym ciekawych rzeczy do zobaczenia, tak wiec wroce na pewno - ten wyjazd akurat byl dosc nagly i w kiepskim momencie ale nastepny - czy prywatnie czy sluzbowo - na pewno bedzie lepiej zaplanowany.

Jeszcze tak przy okazji - klasa Comfort Select w Delcie (nie, Comfort+ - Comfort Select jest pomiedzy Comfort + (czyli premium economy) a Delta One (business) jest zdecydowanie warta dodatkowej kasy na dlugim locie - poki co chyba tylko na 777 z nowym wnetrzem, A350 i A339 (330 Neo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkich na forum:) nasza wirtualna rodzinka sie powiekszyla default_smile.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

26h? Dzielna z Ciebie bestia! Gratulacje przeogromne! A jaki duzy ten Twoj chlopak sie urodzil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:

Przyszlam sie pochwalic moim kochanym forumowiczom ze wczoraj o 4:19am czasu central us po 26h walki zostalam po raz pierwszy mama baaaardzo duzego chlopca:) czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkich na forum:) nasza wirtualna rodzinka sie powiekszyla default_smile.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Gratulacje dla Ciebie, taty i małego (lub nie małego z tego co piszesz ) Patipittsika ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim! :)


26h? Dzielna z Ciebie bestia! Gratulacje przeogromne! A jaki duzy ten Twoj chlopak sie urodzil?


10.1 lbs, 21,5 inch

Dodam ze sama go wypchalam, bez cesarki sie obylo. Kazdy byl w szoku jak w koncu wyszedl bo szacowana waga urodzeniowa byla na miedzy 8-8.5lbs, wiec tak przypuszczalam ze bedzie duzy ale ze az tak to chyba nikt sie nie spodziewal. Szczegolnie ze ja sama jakas wielka nie jestem. No, ale bylo minelo, jest idealny mimo ze tesciowa musiala mi szafe w miedzyczasie przeorganizowac bo wszystkie ubranka/pieluchy za male czekaly w szafie:p



Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Patipitts said:

Dzieki wszystkim! :)

 

 


10.1 lbs, 21,5 inch

Dodam ze sama go wypchalam, bez cesarki sie obylo. Kazdy byl w szoku jak w koncu wyszedl bo szacowana waga urodzeniowa byla na miedzy 8-8.5lbs, wiec tak przypuszczalam ze bedzie duzy ale ze az tak to chyba nikt sie nie spodziewal. Szczegolnie ze ja sama jakas wielka nie jestem. No, ale bylo minelo, jest idealny mimo ze tesciowa musiala mi szafe w miedzyczasie przeorganizowac bo wszystkie ubranka/pieluchy za male czekaly w szafie:p



Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Gratulacje!!! Mój miał 9lbs i 12oz jak się urodził wiec tez kloc, ale był na świecie już 4h od pierwszych skurczy (drugi poród to i łatwiej). Pamietaj że pierwsze 3m trzeba tylko przetrwac, taki trochę boot camp... potem będzie łatwiej ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...