Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam dolarową kartę w Aliorze i tuż przed tegorocznym wyjazdem do Stanów musiałam ją wymienić, bo jakieś zagrożenie było ;) Bank oczywiście nie powiedział o co chodzi.

Za to jakiś miesiąc po powrocie karta została zastrzeżona przez bank, bo ktoś próbował zapłacić nią za zakup jakiś tysiąców jenów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Xarthisius napisał:

Achievement unlocked: pierwszy raz w USA skradziono mi dane karty kredytowej. Jakis "gieniusz" zbrodni probowal zrobic zakupy na $45 w ALDI w Oklahomie + jakies 4 inne transakcje, ktore natychmiast zostale wychwycone. W rezultacie karta zablokowana... Nie ma to jak zaczac Swieta z przytupem.

$45 to nie za bardzo poszalal :P 

Ja tylko raz musialam zablokowac karte. Ale najlepsze to, ze to bylo po weekendzie i zupelnie mi z glowy wylecialo ze robilam jakies zakupy online. Zorientowalam sie po jakims czasie, ale troche siara :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przygod z kartami kredytowymi czy debetowymi tez mam swoja. 

W zelszym roku ktos uzywal nr mojej karty na Bahamach. Bank zablokowal.

W 2018 w lato ktos usilowal wyplacic "rupie indyjskie" uzywajac mojej karty w Europie. [ karta byla w moim portfelu ] Bank zablokowal.

jak pisal kzielu - polecam ogladac co jakis czas co sie dzieje na koncie. Bankowosc w USA jest tragiczna. 

Edytowane przez ilya_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

When na dworze bialy Snow
Wtedy Christmas swieta sa
Christmas tree ma bombek w brod a na table pelno food.
Karp fish swimming in the woda
Kill him bedzie very szkoda.
When na niebie star zaswieci
Santa leci to the dzieci.
I wish zdrowia dla for you
And szczesliwy New Year too !!!

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie tez pochwale. Kilka godzin mi zeszlo, ale zrobilam chyba z ponad 200 pierogow przez swieta. Drugi raz robilam zupelnie sama (takie ze mnie rozpieszczone dziecko) wiec nie spodziewalam sie zbyt wiele, ale wyszly cudowne. Chyba tak dobre jak mojej mamy, albo moze i nawet lepsze. Prawdopodobne, ze sekret tkwi w wedzonym boczku prosto z Oregonu :P 

 

pt6gafs7w69i.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...