Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Jednak zgodzę się, że Manhattan to nie jest miejsce do życia dla rodziny z dziećmi.. no chyba że jest się turbo bogatym i mieszka się w penthousie przy Park Avenue z widokiem na Central Park. Wtedy czemu by nie? :) 

https://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/mieszkanie-za-238-milionow-dolarow-ken-griffin-kupil-najdrozszy-apartament-w-220-central-park-south,903594.html  Ten tutaj to mądry człowiek. Kupił na Manhattanie apartament za 238 mln USD w stanie surowym (w nowym budynku). Nie będzie więc musiał poprawiać kiczowatego dizajnu po starych lokatorach, tylko sam go wykończy i urządzi kiczowato po swojemu. :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, ilya_ said:

ja mieszkam w nyc i hejtuje to miasto od poczatku. Jesli kogos interesuja zdjecia strzykawek na ulicy czy open drug use w srodku miasta to pokaze. [ dla mnie to nie jest normalna rzecz, ale coz - w USA zaczeto juz mowic, ze to normalne - widocznie ja nienormalny ]

@MeganMarkle masz to samo w SF.

Owszem mam to samo w SF i chyba dlatego właśnie przestało mnie szokować :D ale NYC zawsze lubiłam, jakiś sentyment mam... plus poważnie rozważamy z mężem przeprowadzkę w te rejony, aczkolwiek nie do NYC tylko na korporacyjne zadupia/suburbie pod nim... a tam myśle nie będzie tak zle ? :unsure: Myśle up state albo NJ...

a ty mieszkasz w samym manhattanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, kzielu said:

Moze i na prowincji ale prawie cwiartke roku spedzam poza domem, glownie w roznorakich stolicach to jakis tam obraz sytuacji powiedzmy ze mam.... ;-)

A dlatego by nie, bo wydostanie z tego Park Avenue do jakiegokolwiek miejsca gdzie nie ma w ogol Ciebie kilkudziesieciu tysiecy ludzi zajmuje srednio 2h albo wiecej....

To be fair w Cinci tez widziałam bezdomnych na każdym skrzyżowaniu w centrum, było to wcale nie mniej obleśne niż NYC czy SF. Może nie było cpunow na ulicach ale tez byłam tam w styczniu, nie wiem co dzieje się latem :P 

co do tłoków w NYC to jakoś nigdy nie miałam takiego wrażenia, a teraz tym bardziej po tym co widzę w BART w godzinach szczytu - az mi się przypominają te przepełnione pociągi w Indiach .... zgroza! A w NYC mam sporo wspomnień z przebalowanych w klubach nocy, łapanie taksówki o 3 nad ranem itp.. a to metro tez ma swój urok (szczury pomijając). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Owszem mam to samo w SF i chyba dlatego właśnie przestało mnie szokować :D ale NYC zawsze lubiłam, jakiś sentyment mam... plus poważnie rozważamy z mężem przeprowadzkę w te rejony, aczkolwiek nie do NYC tylko na korporacyjne zadupia/suburbie pod nim... a tam myśle nie będzie tak zle ? :unsure: Myśle up state albo NJ...

a ty mieszkasz w samym manhattanie?

tak mieszkam,

mam chwilke do pracy. 

wszsytko jest uzaleznione od pracy, jesli zostane z ta robota w tym rejonie to wlasnie mysle o ucieczce gdzies za jersey city, sa tam ladne zielone osiedla, zreszta jak prawie wszedzie poza nyc :)

jesli kogos interesuje cos o zyciu w nyc to zapraszam do dyskusji

 

Edytowane przez ilya_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andyopole napisał:

Ona jak PiS. Tylko obiecuje, dwa lata czekam juz.... 

Tak bardzo bym nie czekał, bo PiS jak odwiedza to nad ranem i wchodzi razem z drzwiami i ostrą bronią, w otoczeniu granatów hukowych. @andyopole warto wtedy mieć na sobie jakąś ładną bieliznę lub piżamę by nie było głupio w podartych gaciach leżeć skuty na podłodze :P

Edytowane przez olmeca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, olmeca napisał:

Tak bardzo bym nie czekał, bo PiS jak odwiedza to nad ranem i wchodzi razem z drzwiami i ostrą bronią, w otoczeniu granatów hukowych. @andyopole warto wtedy mieć na sobie jakąś ładną bieliznę lub piżamę by nie było głupio w podartych gaciach leżeć skuty na podłodze :P

Jeśli @ilon tak wejdzie, jestem gotów......   :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...