Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Zyjemy w panstwie policyjnym, nie ma co sie dziwic.... Przyklad z mojego podworka: przed naszym budynkiem jest miejsce do "parkowania" rowerow. Kiedys Kolega z grupy wracal z lunchu i patrzy ze jakis rower stoi sobie tylko oparty, niezabezpieczony zadnym lancuchem. Nie znam sie na rowerach, ale Kolega twierdzil, ze to byl luksny model. Jako porzadny amerykanski obywatel poszedl do facility manager zapytac czy wie czyj to rower i czy nie trzeba go jakos zabezpieczyc. Kierowniczka mu na to, ze w zasadzie nie powinna mu tego mowic, ale ten rower specjalnie tak stoi. Jest wyposazony w GPS, nalezy do policji uniwersyteckiej i czeka na "chetnego"...

Tak poza tym to indyk juz 162F i odpoczywa do 165F. Happy Thanksgiving!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mcpear napisał:

Ktoś z Was to czytał? https://www.usatoday.com/story/news/nation/2019/11/27/university-farmington-ice-arrests-more-fake-michigan-college/4317788002/?fbclid=IwAR04mNJp-cWQo_DnU9aFf05QkviAWbDxAUUsA4JA3Mxgb5X3vcVU_eRZWS0

Rząd założył fałszywy uniwersytet. Ściągnał zagranicznych chętnych i wystawił wizy J1. Pobrał czesne. A ponieważ uniwerek był fałszywy to wyrzucił z USA studentów poprzez deportację z zarzutem "visa fraud".

Jak to mówił Frank Underwood: "We don't submit to terror. We make the terror"

Troche tak a troche patrzac na pytania tutaj odnosnie zmiany statusu z B2 na studencki (a niespecjalnie uderzaja na Ivy League) to im sie troche nie dziwie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, ilon said:

Happy Thanksgiving kochani? Za co w tym roku jestescie wdzieczni? :P 

Ja chyba za to, ze zdecydowalem sie zostac z rodzina w USA. No i moge sie pochwalic, ze spodziewamy sie drugiego dziecka - coreczki, no i ze kupujemy dom, tzn. townhouse :) na razie moja oferta zostala zaakceptowana, zobaczymy jak pojdzie dalej :) 

Milego dlugiego weekendu!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barnclose napisał:

Ja chyba za to, ze zdecydowalem sie zostac z rodzina w USA. No i moge sie pochwalic, ze spodziewamy sie drugiego dziecka - coreczki, no i ze kupujemy dom, tzn. townhouse :) 

Bardzo dobre wiesci. Gratuluje i oby nastepny rok byl rownie dobry dla was!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/28/2019 at 8:21 AM, ilon said:

Happy Thanksgiving kochani? Za co w tym roku jestescie wdzieczni? :P 

Ja za rodzine, przyjaciół i za to że wszyscy zdrowi (odpukać). :) 

a tak w ogóle to bardzo lubię to amerykańskie święto, jest bardzo pozytywne... w zeszłym roku spędzaliśmy je w górach w Tahoe, była tona śniegu i atmosfera jak na Boże Narodzenie... w tym roku u przyjaciół w Bayu, był indyk i nawet sama zrobiłam Yams - choć nie wiem co ludzie w tym widzą, dla mnie za słodkie...za to indyk pycha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/28/2019 at 6:46 PM, barnclose said:

Ja chyba za to, ze zdecydowalem sie zostac z rodzina w USA. No i moge sie pochwalic, ze spodziewamy sie drugiego dziecka - coreczki, no i ze kupujemy dom, tzn. townhouse :) na razie moja oferta zostala zaakceptowana, zobaczymy jak pojdzie dalej :) 

Milego dlugiego weekendu!

Gratulacje!! Dzieci na forum w tym roku obrodziły, jedna ciąża za drugą ;) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...